E-kaupluse valmistamine - tõhus müügikanal internetis

Täisfunktsionaalse e-kaupluse valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta. Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine: Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja tooteid eemaldada. Tellimisvormis kirjutab tellija sihtkoha ja muud tellimisandmed. Algandmete põhjal genereeritakse ostjale ettemaksuarve. Ostja tasub ostu eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Mida automatiseeritum on kogu tellimisprotsess, sealhulgas ka tellimuste eest maksmine, seda väiksemaks kujuneb tellimuste käsitsemise töömaht, mis võib anda suurema arvu tellimuste juures märkimisväärset kokkuhoidu tellimuste käsitsemise kuludelt. Tavapäraselt on maksesüsteemide paigaldamiseks vajalik sõlmida leping kas panga või makseid käsitleva organisatsiooniga. Maksesüsteemide puhul tuleb arvestada lepingu sõlmimise tasuga ning olenevalt maksesüsteemidest ka igakuiste hooldustasude või vahendusprotsendiga käsitletavatelt maksetelt. E-kaupluse valmistamist käigus tasub silmas pidada, et e-kaubandusena käsitletakse "Kaubandustegevuse seaduse" mõistes kaupade või teenuste müügilepingu sõlmimist ja nõutav on e-poe registreerimisavalduse esitamine asukohajärgsele valla- või linnavalitsusele, kes teeb avalduse põhjal kande majandustegevuse reg tõhusa müügi saavutamiseks on kõige käepärasem e-poe loomine hoiab püsikulud madalad ja on hästi skaleeruv ergonoomilise ja tõhusate funktsioonidega veebipoe tegemine uute sihtgruppide leidmisel ja geograafiliste piirideta läbimõelduma ja viimistletuma variandina e-kaupluse tegemine ja aitab püsikulude osas leida optimaalsema tasakaalu läbimõeldud ja põhjalike funktsionaalsustega e-poe valmistamine aitab käivet tõsta ja müüki edendada funktsionaalse ja hästi toimiva e-poe tegemine algab esimesest sammust
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
E-kaupluse valmistamine - tõhus müügikanal internetis » Disain aara.ee

E-kaupluse valmistamine - tõhus müügikanal internetis

Tänapäevase e-kaupluse valmistaine, selle kaudu kaupade tutvustamine, tellimis- ja maksevõimaluste pakkumine on tõhusaks võimaluseks teha äri geograafilistest piiridest sõltumatult ning hoida püsikulud optimaalsetena.

Täisfunktsionaalse e-kaupluse valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta.

 

Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine:

  1. Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi.
  2. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja tooteid eemaldada.
  3. Tellimisvormis kirjutab tellija sihtkoha ja muud tellimisandmed.
  4. Algandmete põhjal genereeritakse ostjale ettemaksuarve.
  5. Ostja tasub ostu eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga.

Mida automatiseeritum on kogu tellimisprotsess, sealhulgas ka tellimuste eest maksmine, seda väiksemaks kujuneb tellimuste käsitsemise töömaht, mis võib anda

Lihtne lahendus
Tänapäevaste haldusvahenditega koduleht, mis sisaldab lehtede juurdeloomise, ümbernim..  Loe veel 
Lahenduse hind on 435 eurot
Kaasaegne koduleht
Kodulehekülg, mida on lisaks suurematele ekraanidele mugav vaadata ka mobiilsetest seadme..  Loe veel 
Eelistatuim valik, 560 eurot
Eriti professionaalne
Professionaalseks müügiks mõeldud lahendus, mis pakub lisavõimalusi kodulehekülje navigat..  Loe veel 
Kõige mahukam, maksab 1420 eurot

suurema arvu tellimuste juures märkimisväärset kokkuhoidu tellimuste käsitsemise kuludelt. Tavapäraselt on maksesüsteemide paigaldamiseks vajalik sõlmida leping kas panga või makseid käsitleva organisatsiooniga. Maksesüsteemide puhul tuleb arvestada lepingu sõlmimise tasuga ning olenevalt maksesüsteemidest ka igakuiste hooldustasude või vahendusprotsendiga käsitletavatelt maksetelt.

 

E-kaupluse valmistamist käigus tasub silmas pidada, et e-kaubandusena käsitletakse "Kaubandustegevuse seaduse" mõistes kaupade või teenuste müügilepingu sõlmimist ja nõutav on e-poe registreerimisavalduse esitamine asukohajärgsele valla- või linnavalitsusele, kes teeb avalduse põhjal kande majandustegevuse registrisse. Avalduse esitamise riigilõiv on suurusjärgus 20 eurot.

 

E-kaupluse valmistamine vs. tootekataloog

Tootekataloogiga võrreldes on E-kaupluse valmistamine küll mõnevõrra keerukam, sest lisanduvad ostukorvi salvestamise, toodete koguste toimetamise, tellimisandmete sisestamise, makselinkide, tellimuste e-maili teel saadetavate teavituste ja tellimuste ülevaatestatistika kuvamise funktsionaalsused.

 

Kui plaan on algselt alustada piiratud kaubanimistu ja väiksema käibega, siis on võimalik kasutada ka lihtsustatud tellimissüsteemi, milles toimivad maksed pangaülekannetega ja e-poele hiljem maksevõimalusi juurde lisada.

 

E-kaupluse valmistamine algab esimesest sammust

Meil on pikaajalised kogemused veebilahenduste, tootekataloogide ja e-poodide loomisel. Olenevalt müüdavate toodete olemusest saame üsna paindlikult luua just kõige sobivama tootekataloogi formaadi, integreerida vajalikud maksesüsteemid ja optimeerida e-poe ka otsingumootorite jaoks. Vaata lähemalt järgi "Hinnakirja" lehel asuvaid lehtede tüüpe. Kui Teil on juba detailsemalt vormunud tellimisplaan, siis lähteülesande hõlmavamaks kirjeldamiseks soovitame kasutada täpsemat küsimustikku "Päringu" leheküljel.

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu.. loe veel
Veebilehe kiirus, et külastajad ei peaks lehtede laadimist ootama .. loe veel
Tõeline vastupidavus, et veeb töötaks ka suurema külastatavuse juures .. edasi
Tugev täislahendus - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Kirjelda enda soove ja teeme.
Küsi nõu (+372) 52 71 182.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilsetes seadmetes. Mugavalt toimetatavad.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi
Valmistamise päringut saad saata siin
Kodulehe valmistamise allikmaterjalid

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2014
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede tegemine ja kodulehe optimeerimine. Saada veebilehe valmistamise päring siin
Täisfunktsionaalse e-kaupluse valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta. Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine: Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja tooteid eemaldada. Tellimisvormis kirjutab tellija sihtkoha ja muud tellimisandmed. Algandmete põhjalmuste ülevaatestatistika kuvamise funktsionaalsused.   Kui plaan on algselt alustada piiratud kaubanimistu ja väiksema käibega, siis on võimalik kasutada ka lihtsustatud tellimissüsteemi, milles toimivad maksed pangaülekannetega ja e-poele hiljem maksevõimalusi juurde lisada.   E-kaupluse valmistamine algab esimesest sammust Meil on pikaajalised kogemused veebilahenduste, tootekataloogide ja e-poodide loomisel. Olenevalt müüdavate toodete olemusest saame üsna paindlikult luua just kõige sobivama tootekataloogi formaadi, integreerida vajalikud maksesüsteemid ja optimeerida e-poe ka otsingumootorite jaoks. Vaata lähemalt järgi " Hinnakirja " lehel asuvaid lehtede tüüpe. Kui Teil on juba detailsemalt vormunud tellimisplaan, siis lähteülesande hõlmavamaks kirjeldamiseks soovitame kasutada täpsemat küsimustikku " Päringu " leheküljel.

Tänapäevase e-kaupluse valmistaine, selle kaudu kaupade tutvustamine, tellimis- ja maksevõimaluste pakkumine on tõhusaks võimaluseks teha äri geograafilistest piiridest sõltumatult ning hoida püsikulud optimaalsetena. E-kaupluse valmistamine - tõhus müügikanal internetis

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*