Edaspidi on hästi hallatava kodulehe toimetamine lihtsam, sest 15 klõpsu asemel piisab vaid kahest. Me ei loe hiireklõpse mitte ainult kiiruse nimel vaid ka kodulehe valmistamise järgse lihtsama ja arusaadavama halduse pärast, et iga üksiku toimetamise juures ei peaks pikalt mõtlema, et mida üks või teine nupp teeb. Mis on kodulehe terviklahendus? Pakume kodulehtede täisteenust, mis sisaldab nii nõustamist planeerimisfaasis, kõiki kodulehe disaini- ja programmeerimistöid ning veebilehe valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid Hästi hallatava kodulehe valmistamine Hallatavus tähendab seda kui lihtsalt saad peale kodulehe esialgset valmistamist seda toimetada, täiendada ja vastavalt vajadusele aja jooksul ümber kujundada.
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Hästi hallatava kodulehe valmistamine » Disain aara.ee

Kodulehe mugavam toimetamine

..on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Oleme näinud selliseid sisuhaldussüsteeme, milles tuleb teha uue lehekülje loomiseks 15 hiireklõpsu, enne kui midagi reaalselt nähtavale ilmub. Meie poolt loodud lahendustes saab uusi lehti luua ei vähem ega rohkem kui kahe klõpsuga.

 

Pikk tee lihtsuseni

Oleme aastate jooksul töötanud suurema ja vähema veebikogemusega toimetajatega ja seepärast oleme teinud sisuhaldussüsteemi järk-järguliselt lihtsamaks ning jõudnudki seeläbi toimetajate jaoks kiirema ja tõhusama lahenduseni, milles ei ole vaja lehtede loomise, nihutamise, ümbernimetamise ja täiendamise dialooge kusagil kaugel taga (ingl. backend) otsida, vaid need on täpselt sealsamas kõrval kus asuvad ka tavavaatajatele nähtavad lehe elemendid - näiteks lingid, lehtede pealkirjad, sissejuhatused ja sisutekstid.

 

Mitte ainult tekstid

Pakume ka võimast failihalduslahendust, millega saab lisada tekstide sisse illustratsioone, panna üles pildigaleriisid ja laadida üles dokumentide faile.

 

Ära vaevle, küsi abi!

Kui oled väsinud kohmakast vanast kodulehest, mida ei saa korralikult toimetada, siis kirjelda päringuvormis siin sellel lehel nelja lihtsa küsimuse najal pisut lähemalt enda vajadusi ning pakume välja uue, märksa paremini hallatava kodulehe valmistamise ajakava. 

 

Sul pole veel kodulehekülge ja soovid alustada täiesti puhtalt lehelt? Hea hallatavus on oluline ka täiesti uue kodulehe valmistamisel. Kahe hiireklõpsuga kodulehele alamlehtede juurdelisamine läheb igal juhul kiiremini ja mugavamalt kui 15 klõpsuga pusimine.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Hästi hallatava kodulehe valmistamine

Hästi hallatava kodulehe valmistamine

Oleme näinud selliseid sisuhaldussüsteeme, milles tuleb teha uue lehekülje loomiseks 15 hiireklõpsu, enne kui midagi reaalselt nähtavale ilmub Meie poolt loodud lahendustes saab uusi lehti luua ei vähem ega rohkem kui kahe klõpsuga ..on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult.

Hästi hallatava kodulehe valmistamine

Edaspidi on hästi hallatava kodulehe toimetamine lihtsam, sest 15 klõpsu asemel piisab vaid kahest. Me ei loe hiireklõpse mitte ainult kiiruse nimel vaid ka kodulehe valmistamise järgse lihtsama ja arusaadavama halduse pärast, et iga üksiku toimetamise juures ei peaks pikalt mõtlema, et mida üks või teine nupp teeb. Hallatavus tähendab seda kui lihtsalt saad peale kodulehe esialgset valmistamist seda toimetada, täiendada ja vastavalt vajadusele aja jooksul ümber kujundada.
Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*