Google kaardi lisamine lehele Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida. Ava tekstilõigu toimetamise dialoog, milles paistab tekstiredaktor ja klõpsa selle teises reas asuvat nuppu "Edit HTML Source", mille kaudu koodi sisestamise ja salvestamise järel ilmubki kaart sinu kodulehel nähtavale Google kaardi lisamine lehele

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Google kaardi lisamine lehele

Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida.

Üheks kõige käepärasemaks kaardirakenduseks on maps.google.com, mis võimaldab nii asukohti erinevate markeritega märgistada kui ka kaarte üsna lihtsate vahenditega enda koduleheküljele lisada.

 

Märgista kaardil asukoht

Google kaardil on nii asukoha sõnalise otsingu kui ka koordinaatide abil täpse punkti kaardile kandmise võimalus. Võimalus on ka suurest kaardist väiksemaks vähendamise abil lihtsalt õige otsimine ja sellel kursoriga asukoha märkimine.

Google kaardi lisamine lehele

 

Leia menüüs "Share or Embed map"

Kaardiakna täpsete parameetrite seadistamiseks ava üleval vasakus nurgas oleva lingi kaudu menüü ja leia sealt valik "Share or Embed map" kui vaatad eestikeelset menüüd, siis paistab selles "Jaga kaarti või manusta see".

Google kaardi lisamine lehele

 

Seadista kaardiakna väljanägemine

Vali avanevas dialoogis "Embed map" valik ja seadista selle kaudu suuruseks "Custom size", milles on soovitav märkida enda kodulehekülje sisuveeru laius (kõige uuematel lehtedel 635 pikselit, vanematel kodulehekülgedel tavapäraselt vahemikus 480-520 pikselit) ja soovitud kõrgus. Eelvaateaknas "Preview actual size" on võimalus vaadata, millisena kaart valitud suuruses paistab.

 

Juhul kui soovid kaardil detaile suuremalt või pilti üldisemalt, tuleks minna tagasi põhivaatesse ja seal suurendada või vähendada. 

 

Kui kõik soovitud seadistused on tehtud, kopeeri kaardi kood, mis paistab horisontaalsest aknast (illustratsioonil siniselt selekteeritud, iframe viide)

Google kaardi lisamine lehele

 

Salvesta kood enda kodulehele

Kui oled kaardi koodi Google lehelt kopeerinud, siis tuleks see salvestada enda kodulehele. Ava tekstilõigu toimetamise dialoog, milles paistab tekstiredaktor ja klõpsa selle teises reas asuvat nuppu "Edit HTML Source", mille kaudu koodi sisestamise ja salvestamise järel ilmubki kaart sinu kodulehel nähtavale.

Google kaardi lisamine lehele

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Google kaardi lisamine lehele

Üheks kõige käepärasemaks kaardirakenduseks on maps google Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida.

Google kaardi lisamine lehele

www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia