Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida. Ava tekstilõigu toimetamise dialoog, milles paistab tekstiredaktor ja klõpsa selle teises reas asuvat nuppu "Edit HTML Source", mille kaudu koodi sisestamise ja salvestamise järel ilmubki kaart sinu kodulehel nähtavale Google kaardi lisamine lehele
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Google kaardi lisamine lehele » Disain aara.ee

Google kaardi lisamine lehele

Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida.

Üheks kõige käepärasemaks kaardirakenduseks on maps.google.com, mis võimaldab nii asukohti erinevate markeritega märgistada kui ka kaarte üsna lihtsate vahenditega enda koduleheküljele lisada.

 

Märgista kaardil asukoht

Google kaardil on nii asukoha sõnalise otsingu kui ka koordinaatide abil täpse punkti kaardile kandmise võimalus. Võimalus on ka suurest kaardist väiksemaks vähendamise abil lihtsalt õige otsimine ja sellel kursoriga asukoha märkimine.

Google kaardi lisamine lehele

 

Leia menüüs "Share or Embed map"

Kaardiakna täpsete parameetrite seadistamiseks ava üleval vasakus nurgas oleva lingi kaudu menüü ja leia sealt valik "Share or Embed map" kui vaatad eestikeelset menüüd, siis paistab selles "Jaga kaarti või manusta see".

Google kaardi lisamine lehele

 

Seadista kaardiakna väljanägemine

Vali avanevas dialoogis "Embed map" valik ja seadista selle kaudu suuruseks "Custom size", milles on soovitav märkida enda kodulehekülje sisuveeru laius (kõige uuematel lehtedel 635 pikselit, vanematel kodulehekülgedel tavapäraselt vahemikus 480-520 pikselit) ja soovitud kõrgus. Eelvaateaknas "Preview actual size" on võimalus vaadata, millisena kaart valitud suuruses paistab.

 

Juhul kui soovid kaardil detaile suuremalt või pilti üldisemalt, tuleks minna tagasi põhivaatesse ja seal suurendada või vähendada. 

 

Kui kõik soovitud seadistused on tehtud, kopeeri kaardi kood, mis paistab horisontaalsest aknast (illustratsioonil siniselt selekteeritud, iframe viide)

Google kaardi lisamine lehele

 

Salvesta kood enda kodulehele

Kui oled kaardi koodi Google lehelt kopeerinud, siis tuleks see salvestada enda kodulehele. Ava tekstilõigu toimetamise dialoog, milles paistab tekstiredaktor ja klõpsa selle teises reas asuvat nuppu "Edit HTML Source", mille kaudu koodi sisestamise ja salvestamise järel ilmubki kaart sinu kodulehel nähtavale.

Google kaardi lisamine lehele
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Google kaardi lisamine lehele

Google kaardi lisamine lehele

Üheks kõige käepärasemaks kaardirakenduseks on maps google Asukohtade märgistamine ja kaardi lisamine koduleheküljele võimaldab külastajatele selgemini teada anda, kuidas otsitavaid paiku üles leida.

Google kaardi lisamine lehele

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*