Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit). on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult Kiireim lehtede genereerimise aeg
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Kiireim lehtede genereerimise aeg » Disain aara.ee

Kiireim lehtede genereerimise aeg

Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit).

Meie poolt loodavad kodulehed on kiiremad selle pärast, et me ei kasuta kohmakaid valmislahendusi, mis on optimeerimata ja aeglased, vaid paneme igale kodulehele need komponendid, mis on vajalikud, ega koorma lehtede raamistikku üle.

 

Võrdluseks võivad odavad Wordpressi ja Drupali standardlehed venida isegi nii kaua kui 5-8 sekundit, enne kui külastaja üldse mingit pilti näeb.  Loe siin allpool lisaks ka mida tähendab kiirus külastajate jaoks ja kuidas kiirus aitab lehe indekseeringuid otsingumootorites. Samas võid täita ka kohe kiire genereerimise ajaga kodulehe tellimiseks päringuvormi.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Kiireim lehtede genereerimise aeg

Kiireim lehtede genereerimise aeg

Meie poolt loodavad kodulehed on kiiremad selle pärast, et me ei kasuta kohmakaid valmislahendusi, mis on optimeerimata ja aeglased, vaid paneme igale kodulehele need komponendid, mis on vajalikud, ega koorma lehtede raamistikku üle Võrdluseks võivad odavad Wordpressi ja Drupali standardlehed venida isegi nii kaua kui 5-8 sekundit, enne kui külastaja üldse mingit pilti näeb Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit).

Kiireim lehtede genereerimise aeg

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*