Kiireim lehtede genereerimise aeg Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit). Samas võid täita ka kohe kiire genereerimise ajaga kodulehe tellimiseks päringuvormi Kiireim lehtede genereerimise aeg

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kiireim lehtede genereerimise aeg

Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit).

Meie poolt loodavad kodulehed on kiiremad selle pärast, et me ei kasuta kohmakaid valmislahendusi, mis on optimeerimata ja aeglased, vaid paneme igale kodulehele need komponendid, mis on vajalikud, ega koorma lehtede raamistikku üle.

 

Võrdluseks võivad odavad Wordpressi ja Drupali standardlehed venida isegi nii kaua kui 5-8 sekundit, enne kui külastaja üldse mingit pilti näeb.  Loe siin allpool lisaks ka mida tähendab kiirus külastajate jaoks ja kuidas kiirus aitab lehe indekseeringuid otsingumootorites. Samas võid täita ka kohe kiire genereerimise ajaga kodulehe tellimiseks päringuvormi.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kiireim lehtede genereerimise aeg

[VAR:orderlink]Meie poolt loodavad kodulehed on kiiremad selle pärast, et me ei kasuta kohmakaid valmislahendusi, mis on optimeerimata ja aeglased, vaid paneme igale kodulehele need komponendid, mis on vajalikud, ega koorma lehtede raamistikku üle Võrdluseks võivad odavad Wordpressi ja Drupali standardlehed venida isegi nii kaua kui 5-8 sekundit, enne kui külastaja üldse mingit pilti näeb Meie poolt loodud lehekülgede raamistik on ülihästi optimeeritud andmebaasipäringutega ja oleme pikaaegsete kogemuste najal välja arendanud ülivõimsa puhverdamislahenduse, mille puhul jääb lehtede genereerimise aeg serveripoolselt 1-2 millisekundi piiresse (0,001-0,002 sekundit).

Kiireim lehtede genereerimise aeg

www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia