Laiale sihtgrupile pakutavate teenuste ja toodete nähtavamaks muutmiseks on kõige tulemuslikumaks võimaluseks kodulehtede valmistamine. Ühelt poolt tõhus kuluefektiivsus, kuid teisalt ka informatiivne sirgjoonelisus, mis aitab kodulehtede valmistamise kaudu jõuda otsesemat teed pidi ostjate ja kliendigruppideni. Kodulehtede valmistamine
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Kodulehtede valmistamine » Disain aara.ee

Kodulehtede valmistamine

Laiale sihtgrupile pakutavate teenuste ja toodete nähtavamaks muutmiseks on kõige tulemuslikumaks võimaluseks kodulehtede valmistamine. Ühelt poolt tõhus kuluefektiivsus, kuid teisalt ka informatiivne sirgjoonelisus, mis aitab kodulehtede valmistamise kaudu jõuda otsesemat teed pidi ostjate ja kliendigruppideni.

Oleme jõudmas ajajärku, millel on kodulehtede valmistamine muutunud järjest olulisemaks, sest pakub vahetumat ja kuluefektiivsemat võimalust kõige olulisemat info avaldamiseks. Kliendid ja ostjad otsivad teenuseid ja kaupu üha enam otsingusüsteemide kaudu ning varasemad infokanalid nihkuvad tahaplaanile ja nende tähtsus muutub järjest marginaalsemaks. 

 

Tänapäevased koduleheküljed on:

  1. Mugavalt ja käepäraselt sisuhaldussüsteemi kaudu toimetatavad
  2. Kõigile külastajatele selgelt arusaadava navigatsioonilahendusega
  3. Lihtsalt lisatavate piltidega, selleks ei ole vaja eriprogramme
  4. Igapäevaselt täiendatavate uudisteveergude ja blogidega
  5. Hästi indekseeritavad ja lihtsalt leitavad otsingumootorite kaudu

Kodulehtede valmistamine peaks algama eesmärkide sõnastamisest, siis on aja- ja töömahuka protsessi juhtimine tulemuslikum ning algseid eesmärke silmas pidades on lõpuks võimalik ka märksa adekvaatsemalt tulemusi hinnata. Olenevalt sellest, kuivõrd professionaalset tulemust silmas peate ja kui palju teil selleks võimalik kulutada on, on mõistlik alguses hinnata kas rahuldute odavate poolikute lahendustega või soovite tellida kohe korraliku kodulehe, mida on hea vaadata, lihtne toimetada ning mis on kasutajate jaoks otsingumootoritest hõlpsalt ülesleitav.

 

Toimetatavus määrab kasutusmugavuse

Tänapäevase kodulehekülje üheks kõige olulisemaks omaduseks on käepärane hallatavus, mis ei nõua toimetajalt erilisi eriteadmisi ja peaks olema jõukohane kõigile, kes vähegi internetiga tutvust teinud. Aara disainibüroo poolt arendatavad sisuhalduslahendused paistavad silma kasutajasõbralikkuse ja tõhusate pildi- ja failitöötlusfunktsionaalsuste poolest. Just sisuhaldussüsteemi kasutusmugavusest sõltub suuresti see, kui hõlpsasti, kiirelt ja väheste kuludega saate kodulehekülge hiljem toimetada.

 

Kui kodulehtede valmistamine mõlgub mõttes ja teil on tööprotsessi kohta kohta üksikuid küsimusi, siis nende meile saatmiseks on mõistlik kasutada "Kontakti" lehel asuvat kirjavormi. Kui Teil on juba küpsenud selgemini vormunud tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku "Päringu" lehel, selle põhjalikum struktuur aitab visiooni täielikumalt kirjeldada, et olulised asjad ei ununeks.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Kodulehtede valmistamine

Kodulehtede valmistamine

Oleme jõudmas ajajärku, millel on kodulehtede valmistamine muutunud järjest olulisemaks, sest pakub vahetumat ja kuluefektiivsemat võimalust kõige olulisemat info avaldamiseks Kliendid ja ostjad otsivad teenuseid ja kaupu üha enam otsingusüsteemide kaudu ning varasemad infokanalid nihkuvad tahaplaanile ja nende tähtsus muutub järjest marginaalsemaks Laiale sihtgrupile pakutavate teenuste ja toodete nähtavamaks muutmiseks on kõige tulemuslikumaks võimaluseks kodulehtede valmistamine. Ühelt poolt tõhus kuluefektiivsus, kuid teisalt ka informatiivne sirgjoonelisus, mis aitab kodulehtede valmistamise kaudu jõuda otsesemat teed pidi ostjate ja kliendigruppideni.

Kodulehtede valmistamine

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*