Liida Google Analytics enda Külastusandmete kogumiseks ja analüüsiks on üks paremaid statistikalahendusi Google Analytics. Vaatame sellel lehel, kuidas avada Analytics'i kontot, teha konkreetse kodulehe jaoks statistikaprofiil ja kuhu profiili id-number kodulehel salvestada. Põhimõtteliselt ei ole takistust vaadata ka jooksva päeva statistikat, aga siis tuleks kuupäevade vahemikku muutes ise silmas pidada, et päev veel kestab ning tulemus võib päeva lõpuks muutuda Liida Google Analytics enda kodulehega

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Google Analytics'i liidestamine

Külastusandmete kogumiseks ja analüüsiks on heaks laheduseks Google Analyticsi ühendamine lehega. Vaatame kuidas avada Analytics'i kontot, teha kodulehe jaoks uus profiil ja kuhu selle id-number kodulehel salvestada.

Ekraanivaated on uuendatud märtsis 2015.

 

1. Logi esmalt Google kasutajana sisse, mine aadressile www.google.com/analytics

Liida Google Analytics enda kodulehega

 

2. Klõpsa nuppu "Access Google Analytics"

Liida Google Analytics enda kodulehega

 

3. Kui sa ei ole varem Google Analytics'it kasutanud, siis ilmub paremas servas nähtavale nupp "Sign up", mis viib uue konto ja statistikaprofiili loomise lehele.

Liida Google Analytics enda kodulehega
Liida Google Analytics enda kodulehega

 

4. Täida kõik nõutud väljad.

 

Kui sul on ainult üks veebileht, siis ei ole konto ja veebilehe vahelise erinevuse väljatoomine väga oluline.

 

Lihtsalt infoks, et ühe konto alla võib koondada mitme veebilehe statistikaprofiile, nii saad mugavalt ühe konto kaudu sisse logides kõigist parema ülevaate ega pea iga veebilehe statistika vaatamiseks eraldi Google kontot tegema ega kogu aeg sisse-välja logima. 

 

Hea teada. Soovitav on määrata ka ajatsoon, et statistikalugeja arvestaks kuupäevajooni täpselt samamoodi nagu sina neid enda kella järgi tajud.

 

Peale kohustuslike väljade täitmist klõpsa nuppu "Get Tracking ID", mille järel ilmub kasutuslepingu tekst (ingl. Terms of Service) eraldi aknas.

Liida Google Analytics enda kodulehega

 

5. Kasutajalepinguga nõustumine on teenuse kasutamise eelduseks. Klõpsa nuppu "I Accept", mille järel luuakse konto ja sind suunatakse järgmisele lehele.

 

 

 

6. Peale konto ja veebilehe profiili loomist. Uuemas sõnastuses on profiili asemel nüüd inglise keeles täpseks nimetuseks "propery". Kopeeri profiili id-number, mis on formaadis "UA-60597513-1", selle peadki järgmiseks enda kodulehele salvestama. 

Liida Google Analytics enda kodulehega

 

 

7. Logi enda veebilehel administraatorina sisse, siis ilmub ülemises paremas nurgas nähtavale link "Admin juhend" selle kaudu saad siirduda üldiste seadete lehele.

Liida Google Analytics enda kodulehega

Keri lehte pisut allapoole ja otsi üles alajaotus "Google Analytics". Salvesta vastloodud statistikaprofiili id-number ja kui see oli korrektses formaadis, saad vastuseks "Google Analyticsi kood on korrektses formaadis, statistikat koguv skript on aktiveeritud".

Liida Google Analytics enda kodulehega

Peale statistikat lugeva skripti aktiveerimist kodulehel on võimalik külastusarve hakata vaatama juba mõne tunni möödudes. Muidugi tasub silmas pidada, et vaikimisi on Google Analytics'is kuupäevadena märgitud viimane kuu kuni eelnenult lõppenud päevani. Põhimõtteliselt ei ole takistust vaadata ka jooksva päeva statistikat, aga siis tuleks kuupäevade vahemikku muutes ise silmas pidada, et päev veel kestab ning tulemus võib päeva lõpuks muutuda.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Liida Google Analytics enda

Ekraanivaated on uuendatud märtsis 2015 1 Külastusandmete kogumiseks ja analüüsiks on heaks laheduseks Google Analyticsi ühendamine lehega. Vaatame kuidas avada Analytics'i kontot, teha kodulehe jaoks uus profiil ja kuhu selle id-number kodulehel salvestada.

Liida Google Analytics enda kodulehega

Külastusandmete kogumiseks ja analüüsiks on üks paremaid statistikalahendusi Google Analytics. Vaatame sellel lehel, kuidas avada Analytics'i kontot, teha konkreetse kodulehe jaoks statistikaprofiil ja kuhu profiili id-number kodulehel salvestada.
www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia