Kodulehele viidete lisamine ehk lingiga viitamine aitab luua lugeja jaoks seoseid ning leida teisi sama teemat käsitlevaid allikaid kergemini üles. Viidete lisamine teksti sisse võimaldab võimaldab esitada viiteid lausete sees, sisulises kontekstis. NB! Silmas tasub pidada, et lingi dialoogi nupp muutub aktiivseks peale seda kui oled esmalt selekteerinud lingi nähtava osa jaoks fraasi Aktiivsete viidete lisamine teksti sisse Tänapäevastel kodulehtedel pakub viidete lisamine võimalust samadele teemadele tähelepanu juhtida ning lingiga viitamine tekitab lugejate jaoks lisaväärtusi. Tekstisisene viide annab paremini aimu viidatava sihtlehe olemusest. Kui viited teksti sees on teemade kaupa grupeeritud, siis tekitavad need üheskoos parema sünergia. Artiklites hüperlinkide kasutamine viidetena on kasutajatele mugavaim lahendus, sest linke ei ole vaja kopeerida vaid võib kohe klõpsates järgmiselt lehelt lisaks lugeda. Siin lehel vaatamegi kuidas hüperlingi lisamine teksti käib.
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Aktiivsete viidete lisamine teksti sisse » Disain aara.ee

URL aadress tekstilingi külge

Lehekülje sisusse tekstilinkide lisamine on lihtsaim ja paindlikuim võimalus kodulehele ristviidete loomiseks.

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog:

  1. Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa.
  2. Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas)
  3. Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta. Eksituste vältimiseks on alati soovitav kasutada täispikka absoluutaadressi, mille alguses on lokaatoriks http://

Link muutub aktiivseks ja viitab aadressile, mis oli kirjutatud väljale "Link URL".

NB! Silmas tasub pidada, et lingi dialoogi nupp muutub aktiivseks peale seda kui oled esmalt selekteerinud lingi nähtava osa jaoks fraasi.

Aktiivsete viidete lisamine teksti sisse
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Aktiivsete viidete lisamine teksti

Aktiivsete viidete lisamine teksti

Lingi loomiseks tuleb esmalt avada tekstilõigu toimetamise dialoog: Selekteerida fraas, mis peaks olema lingi nähtav osa Klõpsa lingi sisestamise dialoogi nupule (teise rea üheksas) Kirjuta lingi aadress väljale "Link URL" ja salvesta Lehekülje sisusse tekstilinkide lisamine on lihtsaim ja paindlikuim võimalus kodulehele ristviidete loomiseks.

Aktiivsete viidete lisamine teksti sisse

Kodulehele viidete lisamine ehk lingiga viitamine aitab luua lugeja jaoks seoseid ning leida teisi sama teemat käsitlevaid allikaid kergemini üles. Viidete lisamine teksti sisse võimaldab võimaldab esitada viiteid lausete sees, sisulises kontekstis. Tänapäevastel kodulehtedel pakub viidete lisamine võimalust samadele teemadele tähelepanu juhtida ning lingiga viitamine tekitab lugejate jaoks lisaväärtusi. Tekstisisene viide annab paremini aimu viidatava sihtlehe olemusest. Kui viited teksti sees on teemade kaupa grupeeritud, siis tekitavad need üheskoos parema sünergia. Artiklites hüperlinkide kasutamine viidetena on kasutajatele mugavaim lahendus, sest linke ei ole vaja kopeerida vaid võib kohe klõpsates järgmiselt lehelt lisaks lugeda. Siin lehel vaatamegi kuidas hüperlingi lisamine teksti käib.
Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*