Kui kodulehel on mitu keelesektsiooni ja galeriipiltidel ei ole tõlkimist vajavaid pildiallkirju, siis on võimalik lihtsal moel ühte sektsiooni loodud galeriipilte teises sektsioonis ilma uuesti üles laadimata kuvada. Mis on kodulehe A/B testid A/B testid on viis kodulehel muudatuste tegemiseks, et leida konkreetse toote, külastajate ja müügiviisi jaoks kõige eesmärgipärasemalt toimiv veebilahendus Galerii kuvamine teises sektsioonis
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Galerii kuvamine teises sektsioonis » Disain aara.ee

Galerii kuvamine teises sektsioonis

Kui kodulehel on mitu keelesektsiooni ja galeriipiltidel ei ole tõlkimist vajavaid pildiallkirju, siis on võimalik lihtsal moel ühte sektsiooni loodud galeriipilte teises sektsioonis ilma uuesti üles laadimata kuvada.

Galeriipiltide peegeldamine teises keelesektsioonis sobib juhul kui piltidele ei ole vaja lisada teises keeles pildiallkirju. Piltide keelesektsioonide vaheline peegeldamine ei takista igas keelesektsioonis kirjutamast erinevas keeles galeriilehe päist, ehk pealkirja ja paarirealist sissejuhatust.

 

Galeriipiltide peegeldamiseks on vaja:

  • Luua esimene galerii ja laadida sellesse pildid
  • Vaata järgi loodud galeriilehe id-number
  • Märgi number teises sektsioonis "seadete" dialoogis "pop" väljale

Selleks, et galeriipildid ilmuksid nähtavale galeriilehe laotusena, milles on üks pilt suuremalt ja teised väikeste eelvaadetena peab lehe tüübiks olema "Pildigalerii". Lehe tüüpi saab valida lehekülge luues, kuid seda on võimalik hiljem ka seadete dialoogis, tüübi rippmenüü kaudu vajadusel muuta.

 

Vaata järgi id-number

Kui oled loonud esmase galerii ja sellesse pildid üles laadinud, siis vaata järgi lehe id-number, mis paistab lehe aadressi (urli) lõpus. Juuresoleval illustratsioonil on näha id-number kahes kohas:

  1. Brauseri ülemisel aadressreal ja
  2. kursoriga lingi kohale minnes alumisel staatusribal

 

Galerii kuvamine teises sektsioonis
Pildigalerii id-numbri järgivaatamine aadressi lõpust kas aadressrealt või staatusribalt.

 

Kirjuta id-number sihtlehe 'pop' väljale

Teises keelesektsioonis loo juurde galeriiformaadis lehekülg. Selgeks eristuvuseks kirjuta sellele päisetekstid - pealkiri ja paarirealine sissejuhatus. Piltide peegelduse seadistamiseks ava selle sisuveeru päises "Seadete" dialoog ja kirjuta "pop" väljale varem järgivaadatud id-number. 

Galerii kuvamine teises sektsioonis
Teises keelesektsioonis "Seadete" dialoogis "pop" välja kaudu piltide peegelduse defineerimine.

Peale id-numbri salvestamist "pop" väljale ilmuvad teisele lehele laaditud pildid nähtavale, ilma et neid oleks vaja uuesti laadida. 

 

Millisel juhul peegeldamine sobib

Sellisel moel piltide peegeldamine sobib juhul kui galeriidel on ainult pealkirjad ja sissejuhatused - neid on selle võtte kasutamisel võimalus igas keelesektsioonis sõltumatult toimetada. Silmas tasub pidada, et peegeldamist kasutades ei ole sihtlehel võimalik ei pilte ega pildiallkirju toimetada - pildid ilmuvad ühtse komplektina täpselt nii nagu need algsel lehel on.

 

Kui tekib siiski vajadus kirjutada pildiallkirju, siis tuleks kustutada "pop" väli tühjaks ja laadida pildid igale lehele sõltumatute failidena üles, mille järel on need sihtlehel nihutatavad, kustutatavad ja allkirjade poolest toimetatavad.

 

Pildiallkirjade kirjutamise eelised

Kui igas keelesektsioonis on eraldi kõigile piltidele kirjutatud selles konkreetses keeles pildiallkirjad, siis salvestuvad need ka piltide failinimedesse ja tiitlikirjetesse, mis võimaldab otsingumootoritel, nagu näiteks Google, pilte paremini indekseerida (eriti just pildiotsingu sektsioonis).

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Galerii kuvamine teises sektsioonis

Galerii kuvamine teises sektsioonis

Galeriipiltide peegeldamine teises keelesektsioonis sobib juhul kui piltidele ei ole vaja lisada teises keeles pildiallkirju Piltide keelesektsioonide vaheline peegeldamine ei takista igas keelesektsioonis kirjutamast erinevas keeles galeriilehe päist, ehk pealkirja ja paarirealist sissejuhatust Kui kodulehel on mitu keelesektsiooni ja galeriipiltidel ei ole tõlkimist vajavaid pildiallkirju, siis on võimalik lihtsal moel ühte sektsiooni loodud galeriipilte teises sektsioonis ilma uuesti üles laadimata kuvada.

Galerii kuvamine teises sektsioonis

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*