Veel viis-kuus aastat tagasi domineerisid veebis koduleheküljed, mille toimetamiseks oli vaja osata html'i, kasutada ftp'd ja piltide suuruse töötlemiseks pidi kindlasti olema arvutisse installeeritud spetsiaalprogrammid. Sisuhaldussüsteemide loomine
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Sisuhaldussüsteemide loomine » Disain aara.ee

Sisuhaldussüsteemide loomine

Veel viis-kuus aastat tagasi domineerisid veebis koduleheküljed, mille toimetamiseks oli vaja osata html'i, kasutada ftp'd ja piltide suuruse töötlemiseks pidi kindlasti olema arvutisse installeeritud spetsiaalprogrammid.

Nüüd on kodulehekülgede toimetamine märkimisväärselt lihtsam. Tänapäevasele dünaamilisele koduleheküljele uute lehtede juurdeloomiseks, neile sisutekstide kirjutamiseks ja piltide üleslaadimiseks piisab nüüd ainult lihtsate veebivormide kasutamisoskusest.

Tekstide vormindamiseks saab kasutada tekstiredaktorit, mille funktsioonid on äravahetamiseni sarnased teada-tuntud tekstitöötlusporgrammidega, nagu näiteks MS Word või OpenOffice Write.

Piltide üleslaadimiseks piisab nende enda arvutist väljavalimisest ja ühest nupulevajutusest. Serverisse salvestamine, suuruse töötlemine ja lehekülje laotuses õigesse kohta paigutamine tehakse sisuhaldussüsteemis nüüd automaatselt ning selleks kulub vaid paar sekundit.

Täpselt sama lihtne on tekstidele .pdf, .rtf, .doc vms failide juurdelisamine. Selleks on vaja need lihtsalt enda arvutist üles otsida ja ühe nupulevajutusega koduleheküljele üles laadida. Failide lisamine tekstide juurde meenutab failide juurdelaadimist e-mailide manusesse, kuid võimaldab lisatavad failid kodulehekülje kaudu nähtavaks teha palju laiemale kasutajateringile. 

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Sisuhaldussüsteemide loomine

Sisuhaldussüsteemide loomine

Nüüd on kodulehekülgede toimetamine märkimisväärselt lihtsam Tänapäevasele dünaamilisele koduleheküljele uute lehtede juurdeloomiseks, neile sisutekstide kirjutamiseks ja piltide üleslaadimiseks piisab nüüd ainult lihtsate veebivormide kasutamisoskusest Veel viis-kuus aastat tagasi domineerisid veebis koduleheküljed, mille toimetamiseks oli vaja osata html'i, kasutada ftp'd ja piltide suuruse töötlemiseks pidi kindlasti olema arvutisse installeeritud spetsiaalprogrammid.

Sisuhaldussüsteemide loomine

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*