Tootekataloogi loomine kodulehele Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada. Kui Teil on juba küpsenud selgepiirilisem tootekataloogi tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku " Saada päring " lehel, selle detailsem struktuur aitab soovitud tootekataloogi täielikumalt kirjeldada, et olulised üksikasjad ei jääks kahe silma vahele Tootekataloogi loomine kodulehele

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Tootekataloogi loomine kodulehele

Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada.

Võrreldes trükikataloogiga või kaubanduspinnaga on veebipõhine tootekataloog märksa paindlikumalt hallatav ning madalamate püsikuludega. Vähemtähtis pole ka võimalus laovarude optimeerimiseks, sest internetilehekülje kaudu saabuvate tellimuste puhul on võimalus paindlikumalt seada tarneahel täpsemasse vastavusse reaalselt saabuvate tellimustega.

 

Lühidalt, veebipõhine tootekataloog on:

  • Lihtne toimetada
  • Madalate kuludega
  • Kõikjalt nähtav (ka rahvusvaheliselt)
  • Lisatava info maht ei ole piiratud

Kõige suuremaks erinevuseks trükikataloogidest ja füüsilisest ekspositsioonipinnast on seega lihtsam toimetatavus ja praktiliselt piirideta skaleeruvus - veebikataloogis ei ole enamasti olulisi piiranguid lisatavate toodete mahule.

 

Toimetatav struktuur ja tootekategooriad

Meie poolt pakutavad tootekataloogid võimaldavad paindlikult juurde luua tootekategooriaid, lisada nende alla tooteid ja kirjeldada täpsemalt iga toote parameetreid ning laadida üles illustratsioonifaile. Kasutajasõbralikud toimetamisvõimalused aitavad kohandada veebikataloogi struktuuri just optimaalselt müüdavate kaupade või pakutavate teenuste nimistule vastavaks, et see peegeldaks võimalikult täpselt reaalset tegevust. 

 

Kaupade või teenuste kirjelduste puhul on tavapäraselt võimalus lisada nimetus, lühikirjeldus, hinnainfo, tootekood, saadavus, pikem kirjeldus ja pildid. Erinevalt suurtest ja kohmakatest tarkvarapakettidest saame kohandada loodava tootekataloogi paindlikult tellija vajadustele, et sellesse oleks võimalik lisada võimalikult mugavalt ja täpselt kõik olulised parameetrid ning info oleks esitatud arusaadavalt ja visuaalselt ülevaatlikult.

 

Tõhusad pilditöötlusfunktsioonid

Eraldi märkimist väärivad tõhusad pildifailide töötlusvõimalused, mille abil piisab vaid algsete tootefotode üleslaadimisest ja serveripoolselt tehakse nendest vähendatud, täpselt lehekülje laotuse jaoks optimaalsed failid ja väikesed eelvaated. Lisaks teravustatakse pilte peale vähendamist veel ka parema visuaalse tulemuse saavutamiseks automaatselt teravustamisfiltritega.

 

Kui teil on plaanis veebipõhise tootekataloogi loomine, siis soovitame järgi vaadata "Hinnakirja" lehel olevaid tüüphindu ja lugeda mis mõjutab kõige enam tootekataloogiga kodulehe valmistamise hinda.  Kui Teil on juba küpsenud selgepiirilisem tootekataloogi tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku "Saada päring" lehel, selle detailsem struktuur aitab soovitud tootekataloogi täielikumalt kirjeldada, et olulised üksikasjad ei jääks kahe silma vahele.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Tootekataloogi loomine kodulehele

Võrreldes trükikataloogiga või kaubanduspinnaga on veebipõhine tootekataloog märksa paindlikumalt hallatav ning madalamate püsikuludega Vähemtähtis pole ka võimalus laovarude optimeerimiseks, sest internetilehekülje kaudu saabuvate tellimuste puhul on võimalus paindlikumalt seada tarneahel täpsemasse vastavusse reaalselt saabuvate tellimustega Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada.

Tootekataloogi loomine kodulehele

www.aara.ee © 2023 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia