Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada. Tootekataloogi loomine kodulehele
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Tootekataloogi loomine kodulehele » Disain aara.ee

Tootekataloogi loomine kodulehele

Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada.

Võrreldes trükikataloogiga või kaubanduspinnaga on veebipõhine tootekataloog märksa paindlikumalt hallatav ning madalamate püsikuludega. Vähemtähtis pole ka võimalus laovarude optimeerimiseks, sest internetilehekülje kaudu saabuvate tellimuste puhul on võimalus paindlikumalt seada tarneahel täpsemasse vastavusse reaalselt saabuvate tellimustega.

 

Lühidalt, veebipõhine tootekataloog on:

  • Lihtne toimetada
  • Madalate kuludega
  • Kõikjalt nähtav (ka rahvusvaheliselt)
  • Lisatava info maht ei ole piiratud

Kõige suuremaks erinevuseks trükikataloogidest ja füüsilisest ekspositsioonipinnast on seega lihtsam toimetatavus ja praktiliselt piirideta skaleeruvus - veebikataloogis ei ole enamasti olulisi piiranguid lisatavate toodete mahule.

 

Toimetatav struktuur ja tootekategooriad

Meie poolt pakutavad tootekataloogid võimaldavad paindlikult juurde luua tootekategooriaid, lisada nende alla tooteid ja kirjeldada täpsemalt iga toote parameetreid ning laadida üles illustratsioonifaile. Kasutajasõbralikud toimetamisvõimalused aitavad kohandada veebikataloogi struktuuri just optimaalselt müüdavate kaupade või pakutavate teenuste nimistule vastavaks, et see peegeldaks võimalikult täpselt reaalset tegevust. 

 

Kaupade või teenuste kirjelduste puhul on tavapäraselt võimalus lisada nimetus, lühikirjeldus, hinnainfo, tootekood, saadavus, pikem kirjeldus ja pildid. Erinevalt suurtest ja kohmakatest tarkvarapakettidest saame kohandada loodava tootekataloogi paindlikult tellija vajadustele, et sellesse oleks võimalik lisada võimalikult mugavalt ja täpselt kõik olulised parameetrid ning info oleks esitatud arusaadavalt ja visuaalselt ülevaatlikult.

 

Tõhusad pilditöötlusfunktsioonid

Eraldi märkimist väärivad tõhusad pildifailide töötlusvõimalused, mille abil piisab vaid algsete tootefotode üleslaadimisest ja serveripoolselt tehakse nendest vähendatud, täpselt lehekülje laotuse jaoks optimaalsed failid ja väikesed eelvaated. Lisaks teravustatakse pilte peale vähendamist veel ka parema visuaalse tulemuse saavutamiseks automaatselt teravustamisfiltritega.

 

Kui teil on plaanis veebipõhise tootekataloogi loomine, siis soovitame järgi vaadata "Hinnakirja" lehel olevaid tüüphindu ja lugeda mis mõjutab kõige enam tootekataloogiga kodulehe valmistamise hinda.  Kui Teil on juba küpsenud selgepiirilisem tootekataloogi tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku "Saada päring" lehel, selle detailsem struktuur aitab soovitud tootekataloogi täielikumalt kirjeldada, et olulised üksikasjad ei jääks kahe silma vahele.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Tootekataloogi loomine kodulehele

Tootekataloogi loomine kodulehele

Võrreldes trükikataloogiga või kaubanduspinnaga on veebipõhine tootekataloog märksa paindlikumalt hallatav ning madalamate püsikuludega Vähemtähtis pole ka võimalus laovarude optimeerimiseks, sest internetilehekülje kaudu saabuvate tellimuste puhul on võimalus paindlikumalt seada tarneahel täpsemasse vastavusse reaalselt saabuvate tellimustega Internetipõhiselt hallatava tootekataloogi loomine võimaldab toodetest ja teenustest lähemalt laiemale sihtgrupile teada anda ning avaldatavat infot paindlikult täiendada ja toimetada.

Tootekataloogi loomine kodulehele

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*