Videode lisamine kodulehele Tavapärastele veebisisule lisaks on võimalik kodulehekülgedele lisada ka videosid. Kõige ressursisäästlikum ja kasutajasõbralikum viis on lisada enda koduleheküljele YouTube portaali üles laaditud videode viide. Samuti on kasutajatele YouTube videopleieri kasitsemine üsna tuttavlik ning nad saavad sellega eeldatavasti üsna hästi hakkama Videode lisamine kodulehele

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Videode lisamine kodulehele

Tavapärastele veebisisule lisaks on võimalik kodulehekülgedele lisada ka videosid. Kõige ressursisäästlikum ja kasutajasõbralikum viis on lisada enda koduleheküljele YouTube portaali üles laaditud videode viide.

Pane tähele! Videode lisamise dialoogides on aja jooksul toimunud uuendusi, kõige uusimat versiooni näed artiklis YouTube videode lisamine lehele, milles on ka paremini nutiseadmetele kohanduv koodinäide, et video oleks ekraani jaoks võimalikult optimaalse suurusega.

 

Laadi videofail esmalt YouTube.com videoportaali. Video koodi lisamiseks enda koduleheküljele tuleks teha järgmist:

  • Mine YouTube lehel soovitud video lehele ja klõpsa "Share" nuppu
  • Ava "Embed" dialoog, et seadistada video täpne laius ja formaat
  • Kirjuta enda kodulehekülje laius, näiteks 635 pikselit laiuse väljale
  • Kopeeri tekstiala seest video kood "iframe width=...".
  • Mine enda saidil lehele, millel soovid videot nähtavaks teha.
  • Klõpsa tekstilõigu toimetamise dialoogis nuppu "HTML"
  • Sisesta video kood, mille sa YouTube'st kopeerisid ja salvesta. 
Videode lisamine kodulehele
Video laiuse seadistamine on oluline selleks, et see oleks täpses vastavuses sihtlehekülje laiusega - ei oleks liiga kitsas ega ulatuks lehekülje laotuse laiusest välja.

Video koodi sisestamiseks enda lehele, tuleb tekstiredaktoris avada "HTML" formaadis toimetamise dialoog (klõpsates teise rea viimast nuppu).

Videode lisamine kodulehele

Videode lisamise abil on võimalik lehekülgi mitmekesistada ja elavamaks muuta. Enda saidil algselt YouTube portaali üles laaditud videode näitamine on nii ressursisäästlik kui ka kasutajasõbralik lahendus.

 

Selline videode näitamise lahendus töötab hästi ka suurema arvu vaatajate korral, sest YouTube serverid ongi mõeldud suure vaatajaskonna jaoks. Samuti on kasutajatele YouTube videopleieri kasitsemine üsna tuttavlik ning nad saavad sellega eeldatavasti üsna hästi hakkama. 

 

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Videode lisamine kodulehele

Pane tähele! Videode lisamise dialoogides on aja jooksul toimunud uuendusi, kõige uusimat versiooni näed artiklis YouTube videode lisamine lehele , milles on ka paremini nutiseadmetele kohanduv koodinäide, et video oleks ekraani jaoks võimalikult optimaalse suurusega Laadi videofail esmalt YouTube Tavapärastele veebisisule lisaks on võimalik kodulehekülgedele lisada ka videosid. Kõige ressursisäästlikum ja kasutajasõbralikum viis on lisada enda koduleheküljele YouTube portaali üles laaditud videode viide.

Videode lisamine kodulehele

www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia