Veebipoe valmistamine aitab edukamalt müüa

Täisfunktsionaalse veebipoe valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta. Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine: Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja tooteid eemaldada. Tellimisvormis kirjutab tellija sihtkoha ja muud tellimisandmed. Algandmete põhjal genereeritakse ostjale ettemaksuarve. Ostja tasub ostu eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga. Mida automatiseeritum on kogu tellimisprotsess, sealhulgas ka tellimuste eest maksmine, seda väiksemaks kujuneb tellimuste käsitsemise töömaht, mis võib anda suurema arvu tellimuste juures märkimisväärset kokkuhoidu tellimuste käsitsemise kuludelt. Tavapäraselt on maksesüsteemide paigaldamiseks vajalik sõlmida leping kas panga või makseid käsitleva organisatsiooniga. Maksesüsteemide puhul tuleb arvestada lepingu sõlmimise tasuga ning olenevalt maksesüsteemidest ka igakuiste hooldustasude või vahendusprotsendiga käsitletavatelt maksetelt. Veebipoe valmistamist käigus tasub silmas pidada, et e-kaubandusena käsitletakse "Kaubandustegevuse seaduse" mõistes kaupade või teenuste müügilepingu sõlmimist ja nõutav on e-poe registreerimisavalduse esitamine asukohajärgsele valla- või linnavalitsusele, kes teeb avalduse põhjal kande majandustegevuse registr kui on liigendatud ning esitatud ülevaatlikult e-kaupluse loomine tutvustab põhiolemust ja edustab ärieesmärke tõhusa müügi saavutamiseks on kõige käepärasem e-poe loomine hoiab püsikulud madalad ja on hästi skaleeruv kui on liigendatud ning esitatud ülevaatlikult e-kaupluse valmistamine otse professionaalsest allikast ergonoomilise ja tõhusate funktsioonidega veebipoe tegemine uute sihtgruppide leidmisel ja geograafiliste piirideta läbimõelduma ja viimistletuma variandina e-kaupluse tegemine ja aitab püsikulude osas leida optimaalsema tasakaalu
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Veebipoe valmistamine aitab edukamalt müüa » Disain aara.ee

Veebipoe valmistamine aitab edukamalt müüa

Tänapäevase veebipoe valmistamine, selle kaudu kaupade tutvustamine, tellimis- ja maksevõimaluste pakkumine on kõige kuluefektiivsemaks võimaluseks teha äri riigipiiridest sõltumatult ning hoida jooksvad kulud optimaalsetena.

Täisfunktsionaalse veebipoe valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta.

 

Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine:

  1. Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi.
  2. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja tooteid eemaldada.
  3. Tellimisvormis kirjutab tellija sihtkoha ja muud tellimisandmed.
  4. Algandmete põhjal genereeritakse ostjale ettemaksuarve.
  5. Ostja tasub ostu eest pangalingi kaudu või krediitkaardiga.

Mida automatiseeritum on kogu tellimisprotsess, sealhulgas ka tellimuste eest maksmine, seda väiksemaks kujuneb tellimuste käsitsemise töömaht, mis võib anda

Lihtne lahendus
Tänapäevaste haldusvahenditega koduleht, mis sisaldab lehtede juurdeloomise, ümbernim..  Loe veel 
Lahenduse hind on 435 eurot
Kaasaegne koduleht
Kodulehekülg, mida on lisaks suurematele ekraanidele mugav vaadata ka mobiilsetest seadme..  Loe veel 
Eelistatuim valik, 560 eurot
Eriti professionaalne
Professionaalseks müügiks mõeldud lahendus, mis pakub lisavõimalusi kodulehekülje navigat..  Loe veel 
Kõige mahukam, maksab 1420 eurot

suurema arvu tellimuste juures märkimisväärset kokkuhoidu tellimuste käsitsemise kuludelt. Tavapäraselt on maksesüsteemide paigaldamiseks vajalik sõlmida leping kas panga või makseid käsitleva organisatsiooniga. Maksesüsteemide puhul tuleb arvestada lepingu sõlmimise tasuga ning olenevalt maksesüsteemidest ka igakuiste hooldustasude või vahendusprotsendiga käsitletavatelt maksetelt.

 

Veebipoe valmistamist käigus tasub silmas pidada, et e-kaubandusena käsitletakse "Kaubandustegevuse seaduse" mõistes kaupade või teenuste müügilepingu sõlmimist ja nõutav on e-poe registreerimisavalduse esitamine asukohajärgsele valla- või linnavalitsusele, kes teeb avalduse põhjal kande majandustegevuse registrisse. Avalduse esitamise riigilõiv on suurusjärgus 20 eurot.

 

Veebipoe valmistamine vs. tootekataloog

Tootekataloogiga võrreldes on Veebipoe valmistamine küll mõnevõrra keerukam, sest lisanduvad ostukorvi salvestamise, toodete koguste toimetamise, tellimisandmete sisestamise, makselinkide, tellimuste e-maili teel saadetavate teavituste ja tellimuste ülevaatestatistika kuvamise funktsionaalsused.

 

Kui plaan on algselt alustada piiratud kaubanimistu ja väiksema käibega, siis on võimalik kasutada ka lihtsustatud tellimissüsteemi, milles toimivad maksed pangaülekannetega ja e-poele hiljem maksevõimalusi juurde lisada.

 

Veebipoe valmistamine algab esimesest sammust

Meil on pikaajalised kogemused veebilahenduste, tootekataloogide ja e-poodide loomisel. Olenevalt müüdavate toodete olemusest saame üsna paindlikult luua just kõige sobivama tootekataloogi formaadi, integreerida vajalikud maksesüsteemid ja optimeerida e-poe ka otsingumootorite jaoks. Vaata lähemalt järgi "Hinnakirja" lehel asuvaid lehtede tüüpe. Kui Teil on juba detailsemalt vormunud tellimisplaan, siis lähteülesande hõlmavamaks kirjeldamiseks soovitame kasutada täpsemat küsimustikku "Päringu" leheküljel.

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu.. loe veel
Veebilehe kiirus, et külastajad ei peaks lehtede laadimist ootama .. loe veel
Tõeline vastupidavus, et veeb töötaks ka suurema külastatavuse juures .. edasi
Tugev täislahendus - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Kirjelda soove siin ja teeme.
Helista ja küsi nõu 52 71 182

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilsetes seadmetes. Mugavalt toimetatavad.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusa kodulehe 5 olulist elementi
Valmistamise päringut saad saata siin
Kodulehe valmistamise allikmaterjalid

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2014
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine. Saada veebilehe valmistamise päring siin
Täisfunktsionaalse veebipoe valmistamine on enda põhiolemuselt sarnane veebipõhisele tootekataloogile, milles on detailselt kirjeldatud tooteid, kuid e-poe puhul on külastajatel lisaks võimalus ka tooteid tellida ja nende eest maksta. Tüüpiliselt on e-poes ostmise protsess järgmine: Külastaja valib tootekataloogis kauba ja salvestab selle ostukorvi. Ostukorvis on võimalik koguseid toimetada ja toolimuste ülevaatestatistika kuvamise funktsionaalsused.   Kui plaan on algselt alustada piiratud kaubanimistu ja väiksema käibega, siis on võimalik kasutada ka lihtsustatud tellimissüsteemi, milles toimivad maksed pangaülekannetega ja e-poele hiljem maksevõimalusi juurde lisada.   Veebipoe valmistamine algab esimesest sammust Meil on pikaajalised kogemused veebilahenduste, tootekataloogide ja e-poodide loomisel. Olenevalt müüdavate toodete olemusest saame üsna paindlikult luua just kõige sobivama tootekataloogi formaadi, integreerida vajalikud maksesüsteemid ja optimeerida e-poe ka otsingumootorite jaoks. Vaata lähemalt järgi " Hinnakirja " lehel asuvaid lehtede tüüpe. Kui Teil on juba detailsemalt vormunud tellimisplaan, siis lähteülesande hõlmavamaks kirjeldamiseks soovitame kasutada täpsemat küsimustikku " Päringu " leheküljel.

Tänapäevase veebipoe valmistamine, selle kaudu kaupade tutvustamine, tellimis- ja maksevõimaluste pakkumine on kõige kuluefektiivsemaks võimaluseks teha äri riigipiiridest sõltumatult ning hoida jooksvad kulud optimaalsetena. Veebipoe valmistamine aitab edukamalt müüa

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*