Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab. Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus » Disain aara.ee

Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus

Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab.

Kodulehe sisu haldamine on erinevates haldussüsteemides vägagi mitmesuguse tulemuslikkuse ja ajakuluga. Kogenud sisutoimetajad on meile rääkinud, et sama sisu ülespanekuks kuluv aeg võib platvormidel erineda kuni kaks korda. Mis teeb siis osades halduslahendustes sisu toimetamise sedavõrd palju mugavamaks ja kiiremaks?

 

Kirjutasime põhjalikuma loo sellest, millised on populaarsemad kodulehtede raamistikud. Võrdlesime toimetamist kõige enam mõjutavaid elemente näidetega nii WordPressist, Drupalist kui ka FastLionist. Loe lähemalt lugu "Punnvõrrist kaubikuni - kodulehe halduslahenduste suur võrdlustest."

 

Kiirus
Kodulehe kiirus mõjutab nii ülalpool kirjeldatud toimetamise tulemuslikkust, pakub külatajatele paremat lugemiskogemust kui ka aitab saavutada paremaid kohti Google otsingutes. Vaata teemat süvitsi uurivat lugu "Kaks peamist põhjust, miks kodulehe kiirus on ülioluline."

3 tööriista kvaliteedi mõõtmiseks
Kas teadsid, et kiiruse kõrval on veel ka teisi kvaliteedimääranguid, mida saab lihtsal moel objektiivselt mõõta? Google on avaldanud soovitusliku "Webmasters PageSpeed" juhendmaterjali, mille järgimisest sõltub kuidas otsingumootor kodulehti hindab. Vaata lähemalt, millised on kolm automaatset tööriista, millega saab kodulehe kvaliteediskoori mõõta.


Turvalisus
Pakume võrreldes Drupali, Wordpressi või Joomlaga oluliselt töökindlamat ja turvalisemat lahendust, mille kaitstuse tase on sedavõrd kõrge, et meilt on veebilahendusi tellinud ka mitmed Kaitseministeeriumi haldusala asutused.

 

Kogemustepagas
Oleme loonud veebilahendusi juba milleeniumi algusaastatest. Pakkudes selle aja jooksul vastuseid klientide küsimustele on samal ajal tagasisidest ja praktilistest vajadustest välja koorunud ka sisulisi uusi töösuundi. Oleme aktiivse arendusprotsessi käigus loonud leidlikke lahendusi elulistele probleemidele, mida illustreerivad hästi lood "Ergonoomiline paradoks: toimeta 7 klõpsu asemel 2'ga" ja "Kuidas me panime kodulehe 10 korda kiiremini tööle".

Mobiilidele
Teeme seadmetundlikke disaine, mis töötavad lisaks suurtele ekraanidele mugaval moel ka nutiseadmetes - nii tahvelarvutites kui mobiiltelefonides. Loe lähemalt, mis on korralikult optimeeritud ja erinevatele ekraanidele kohanduva disaini eelised "Mobiiliveebi tegemine nutiseadmetele" ja "Seadmetundliku disaini eelised".

 

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Halduse lihtsus, kiirus ja

Halduse lihtsus, kiirus ja

Kodulehe sisu haldamine on erinevates haldussüsteemides vägagi mitmesuguse tulemuslikkuse ja ajakuluga Kogenud sisutoimetajad on meile rääkinud, et sama sisu ülespanekuks kuluv aeg võib platvormidel erineda kuni kaks korda Kodulehe tellimisel tasub eelkõige tähelepanu pöörata halduse selgusele ja mugavusele, sest sellest sõltub, kui tulemuslikult kodulehte edaspidi toimetada saab.

Halduse lihtsus, kiirus ja turvalisus

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*