Esindusliku kodulehe valmistamise - Taskukohase hinna kõrval on kodulehe loomisel oluline ka edasise toimetamise käepärasus, hea optimeeritus otsingumootorites, korralik tehniline garantii ja kasutajatugi, et saaksid hea ülevaate toimetamisvõimalustest. Pakume ka eriarendusi - just sinu lähteülesande põhjal loodud funktsionaalsusi. Alusta lähteülesandest Selleks, et täpsustada sinu vajadustest lähtuv lähteülesanne, saada päringulehel neljarealine kirjeldus ja enda kontaktandmed ning võtame sinuga ühendust Esindusliku kodulehe valmistamise - uued 2022. a paketid

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kodulehe valmistamise hind

Taskukohase hinna kõrval on kodulehe loomisel oluline ka edasise toimetamise käepärasus, hea optimeeritus otsingumootorites, korralik tehniline garantii ja kasutajatugi, et saaksid hea ülevaate toimetamisvõimalustest.

Pakume ka eriarendusi - just sinu lähteülesande põhjal loodud funktsionaalsusi.

Esindusliku kodulehe valmistamise - uued 2022. a paketid

Oleme aastate jooksul loonud sadadele firmadele hästi toimivaid veebilehti. Ärid on erinevad, siis saame omalt poolt pakkuda täpselt sellist lahendust, mis vastab firma vajadustele ja rahalistele võimalustele. Teeme nii odavaid lehti, korralikke viimistletud lahendusi kui ka tootekataloogi ja tellimissüsteemiga e-poode. 

 

Arendusvõimalused
Alustav firma saab tellida alguses lihtsa lahenduse ja hiljem sellele edasised funktsionaalsused aja jooksul juurde lisada. Erinevad paketid on omavahel hästi ühilduvad, varasemaid ei pea ümber tegema, selleks et uusi võimalusi juurde lisada. Varem tehtud veebidele pakume edaspidiseid uuendusi, et need püsiksid ka hiljem, peale valmimist kaasaegsetena.

 

 Lihtsat lahendustKorralikku kodulehteKeerukamate nõuetega
 600.- €950.- €1500.- €
Sisu toimetamine
Piltide üleslaadimine
Jaluse muutmine
Kasutajatugi
Garantiiaeg
Uudiste postitamine 
Lehtede optimeerimine 
Turunduskonsultatsioon 
Avalehe slaidiseeria 
Pildigaleriid 
Kontaktivorm 
Tootekategooriad  
Toodete alamlehed  
Ostukorvi salvestamine  
Tellimissüsteem  

 Saada päringSaada päringSaada päring

 

 

Selleks, et saaksime välja pakkuda just sinu firma vajadustele vastava veebilahenduse, kirjelda päringulehel pisut täpsemini enda ettevõtte vajadusi ja siis teeme sulle sellest lähtuva pakkumise. 

 

Mugav sisuhaldus

Kõigil meie poolt tehtud lehtedel on mugavalt kasutatav sisuhaldussüsteem, mis võimaldab lehtede sisu ise toimetada. Ka kõige lihtsamate lahenduste puhul pakume sisutoimetajale juhendamist, et halduse praktilised töövõtted saaksid selgeks. Me oleme alati pakkunud enda klientidele kvaliteetseid lahendusi, siis anname valminud veebidele alati ka tehnilise töökindluse garantii. 

 

Täpsusta enda vajadused

Ülaltoodud tabelis toodud funktsionaalsused ja hinnad on indikatiivsed, et teaksid päringut saates arvestada üldise hinnatasemega. Konkreetse veebi loomise hind ja valmistusaeg selgub sinu firma vajaduste selgitamise põhjal ja selle lähteülesandele vastava pakkumise põhjal.

 

Alusta lähteülesandest

Selleks, et täpsustada sinu vajadustest lähtuv lähteülesanne, saada päringulehel neljarealine kirjeldus ja enda kontaktandmed ning võtame sinuga ühendust.

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Esindusliku kodulehe valmistamise -

Oleme aastate jooksul loonud sadadele firmadele hästi toimivaid veebilehti Ärid on erinevad, siis saame omalt poolt pakkuda täpselt sellist lahendust, mis vastab firma vajadustele ja rahalistele võimalustele Taskukohase hinna kõrval on kodulehe loomisel oluline ka edasise toimetamise käepärasus, hea optimeeritus otsingumootorites, korralik tehniline garantii ja kasutajatugi, et saaksid hea ülevaate toimetamisvõimalustest. Pakume ka eriarendusi - just sinu lähteülesande põhjal loodud funktsionaalsusi.

Esindusliku kodulehe valmistamise - uued 2022. a paketid

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia