Kõige rohkem sõltub kodulehe valmistamise hind disainitööde mahust ja lehele programmeeritavatest funktsionaalsustest - milliseid navigatsioonilahendusi ja toimetamisvõimalusi veebilehele just täpselt vaja on. Esindusliku kodulehe valmistamise hind
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Esindusliku kodulehe valmistamise hind » Disain aara.ee

Kodulehe valmistamise hind

Kõige rohkem sõltub kodulehe valmistamise hind disainitööde mahust ja lehele programmeeritavatest funktsionaalsustest - milliseid navigatsioonilahendusi ja toimetamisvõimalusi veebilehele just täpselt vaja on.

Tellimise lihtsustamiseks oleme välja pakkunud kolm hinda, mis esindavad erineva keerukusastmega kodulehe lahendusi. Keskmisele ja lihtsamale veebilehele on võimalus peale esmast valmimist tellida juurde täiendusi ka etappide kaupa (vaata lähemalt erinevate lahenduste detailsemaid kirjeldusi ja hindu siinsamas all infokastikeses).

 

Töömahukus ja sellest sõltuv kodulehe valmistamise hind sõltuvad samuti ka sellest, millisel moel lähteülesanne on kirjeldatud, millised on kodulehekülje valmistamise allikmaterjalid ja kui palju neid on vaja töödelda.

 

Garantii ja kasutajatugi

Kodulehe valmistamise hind sisaldab tehnilist töökindluse järelgarantiid, hoolitseme selle eest, et loodud kodulehekülg saaks kindlasti serveris hästi tööle seadistatud ja leheküljed oleksid külastajatele korralikult kuvatud.

 

Ka meie jaoks on oluline kodulehe jätkusuutlikkus, seepärast sisaldab pakkumishind ka sisuhalduse kasutajatuge, et kodulehe toimetaja(d) saaks(id) kõigile kasutusküsimustele parimad vastused. Meie konsultantide pikaajalised kogemused veebiprojektidega töötamise vallas lubavad kõigile meie käest kodulehe tellinud klientidele pakkuda sisukaid nõuandeid nii kodulehe sisustruktuuri optimeerimise kui ka internetiturunduse vallas.

 

"Lihtsa lahenduse" ja "kaasaegse kodulehe" erinevus

Mõlemad on mugavate ja ergonoomiliste sisuhalduse funktsionaalsustega, toimetamise võimaluste poolest on need mõlemad kompromissitult head. Kõige olulisem erinevus seisneb disaini põhimõttelises lahenduses ja kujunduse loomiseks kuluva töö mahukuses.

 

Lihtne lahendus on fikseeritud laotuse laiusega 1024 pikselit, mis on üsna universaalne mõõt nii enamike lauaarvutite kui sülearvutite ekraanidel vaatamiseks. Lihtne kodulehe lahendus sisaldab tänapäevast sisuhaldussüsteemi, milles on lehtede juurdeloomise, ümbernimetamise ja menüüdes nihutamise võimalused. Tekste saab toimetada lihtsa tekstiredaktoriga, lisaks saab mugavalt lehtedele illustratsioone üles laadida ning dokumendifaile juurde lisada.

 

Soovid lihtsat kodulehe lahendust

 

Saada päring  siin

 

 

Kaasaegse kodulehekülje kujunduse loomisel on seevastu lisaks arvestatud ka tänapäevaste nutiseadmete ekraanidega, nii mobiiltelefonide kui ka tahvelarvutitega. Sellise kodulehe valmistamise hind on küll lihtsast lahendusest pisut kõrgem, sest kujundusest on loodud mitu versiooni, mis pakuvad optimaalset vaatamiselamust ekraanilaiustega 320, 360, 762 ja 1024 pikselit ning sellisel moel loodud kodulehe laotus joondub paindlikult ka vahepealsete mõõtmete jaoks.

 

Nutiseadmete kasutus on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud, siis on mõistlik pakkuda korralikku vaatamiskogemust võimalikult erinevatele ekraanidele. Fikseeritud laotusega kodulehe ja kaasaegsetele mobiilsete ekraanidega seadmetele disainitud kodulehe valmistamise hind ei ole väga palju erinev, siis soovitame pigem kaasaegsemat varianti, sest tänapäevaste kujundusvõimaluste kasutamine näitab kodulehekülge värskemana ja muudab selle vaatamise mugavaks laiemale ringile külastajatele. 

 

Eelistad kaasaegset, nutiseadmetele kohanduvat seadmetundlikku kodulehte?

 

Esita tellimus selle  nupu kaudu

 

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Esindusliku kodulehe valmistamise hind

Esindusliku kodulehe valmistamise hind

Tellimise lihtsustamiseks oleme välja pakkunud kolm hinda, mis esindavad erineva keerukusastmega kodulehe lahendusi Keskmisele ja lihtsamale veebilehele on võimalus peale esmast valmimist tellida juurde täiendusi ka etappide kaupa (vaata lähemalt erinevate lahenduste detailsemaid kirjeldusi ja hindu siinsamas all infokastikeses) Kõige rohkem sõltub kodulehe valmistamise hind disainitööde mahust ja lehele programmeeritavatest funktsionaalsustest - milliseid navigatsioonilahendusi ja toimetamisvõimalusi veebilehele just täpselt vaja on.

Esindusliku kodulehe valmistamise hind

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*