Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

Kui sul on mitu e-mailiaadressi ja oled harjunud kasutama Gmaili, siis on mugav võimalus seadistada väliste e-kirjaaadresside saatmine.

Klõpsa Gmailis üleval paremas nurgas sakilisele hammasrattale ja "See all settings" lingile

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

 

 

Järgnevalt vali neljas sakk, nimega "Accounts and Import", neljas alajaotus on "Send mail as:", mille sees tuleb klõpsata linki "Add another address".

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

 

 

Avanevas aknas sisesta enda nimi ja e-postiaadress, mille kaudu soovid kirju saata.

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

 

 

Järgneval ekraanil tuleb sisestada SMTP serveri asukoht, näiteks smtp.zone.eu ja port, näiteks 587 ning e-kirja serverisse sisselogimise kasutajanimi ja salasõna.

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

 

Juhul kui e-mailiserveril on seadistatud kõrgendatud turvanõuded, siis tuleb sisestada veel ka e--maili teel saadetav kontrollkood või klõpsata saabunud e-mailis sisalduvale autentimislingile.

 

Peale edukaid seadistusi saadki hakata Gmaili kaudu enda teise aadressiga kirju välja saatma.

 

 

 

 

 

 

 

 

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

Klõpsa Gmailis üleval paremas nurgas sakilisele hammasrattale ja "See all settings" lingile Järgnevalt vali neljas sakk, nimega "Accounts and Import", neljas alajaotus on "Send mail as:", mille sees tuleb klõpsata linki "Add another address" Avanevas aknas sisesta enda nimi ja e-postiaadress, mille kaudu soovid kirju saata Kui sul on mitu e-mailiaadressi ja oled harjunud kasutama Gmaili, siis on mugav võimalus seadistada väliste e-kirjaaadresside saatmine.

Seadista Gmailist kirjade väljasaatmine

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia