Koduleheküljel avaldatavate e-mailide obfuskeerimine, ehk spämmirobotitele loetamatuks muutmine, aitab tõhusalt vältida e-mailiaadresside sattumist spämmilistidesse. E-mailide obfuskeerimine
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
E-mailide obfuskeerimine » Disain aara.ee

E-mailide obfuskeerimine

Koduleheküljel avaldatavate e-mailide obfuskeerimine, ehk spämmirobotitele loetamatuks muutmine, aitab tõhusalt vältida e-mailiaadresside sattumist spämmilistidesse.

Selleks, et spämmirobotid ei suudaks koduleheküljel avaldatud e-mailiaadresse muust tekstist tuvastada, tuleks need ühel või teisel moel neile nähtamatuks muuta. Samas peaksid aadressid jääma tavakasutajatele siiski niivõrd lihtsalt loetavaks, et neid oleks võimalik kasutada.

Kirjutades e-maili standardikohase html süntaksiga:

E-mailide obfuskeerimine

näeb tulemus koduleheküljel välja vormingus kuid paraku on sellisel moel kirjutatud e-mailiaadress spämmirobotite jaoks üsna lihtne saak. Sellise aadressi avaldajat tabab üsna pea ühtlaselt kasvav spämmivoog.

Paljud internetikasutajad on probleemi olemust tajunud ja astunud sammukese obfuskeerimise suunas. Tihti on @-märgi asemel kirjutatud "at" või "(at)" väljend, kuid mõlemad neist on enda aimatavuses ja korduvuses sedavõrd lihtsalt spämmirobotite poolt asendatavad, et märkimisväärset mõju sellisel asendusel praktikas ei ole.

Üks mõjusamaid viise e-mailiaadressi spämmirobotite eest kaitsmiseks on kirjutada see käsitsi paberile, skaneerida kirjutatu arvutisse, salvestada .jpg pildina ning laadida siis kontaktileheküljele üles. Soovijad võivad aadressi siis sõnumit saates e-maili aadressreale ümber kirjutada. Paraku on e-mailiaadressi sellisel viisil avaldamine küllaltki töömahukas ja tulemus ei ole ka kasutajatele jaoks just mitte kõige mugavam. Silmas tasub pidada, et kui e-mail ei ole tavakasutajate jaoks tekstiliselt kopeeritavas vormis ega klikitava lingina, siis võib ebamugavus hakata e-mailiaadressi kasutatavust pärssima. 

Kasutajate mugavust silmas pidades lisasime sisuhaldussüsteemi tekstilistele osadele automaatse e-mailide obfuskaatori, mis tuvastab tekstis automaatselt e-mailiaadressid, konverteerib karakterid läbisegi segatult heksadetsimaalsüsteemi ja ASCII-vormingusse, jupitab juhusliku pikkusega lõikudeks ja kuvab brauserile javaskriptis. Nende väheste vanemate brauserite jaoks, mis javaskripti ei toeta, väljastatakse ka ilma skriptita versioon.

E-mailide obfuskeerimine

Meie poolt loodud sisuhaldussüsteemides on alates 6.029 versioonist automaatne e-mailide obfuskeerimine standardfunktsioonina. See tähendab, et kui kirjutate sisuhaldussüsteemi kaudu tekstilõikudesse või kontaktireale e-mailiaadresse, suudab kodulehekülje sisuhaldussüsteem need automaatselt tuvastada ja obfuskeerida. Tulemus on spämmirobotitele kättesaamatu, kuid tavakasutajad saavad aadresse harjumuspärasel viisil mugavalt kasutada.
Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
E-mailide obfuskeerimine

E-mailide obfuskeerimine

Selleks, et spämmirobotid ei suudaks koduleheküljel avaldatud e-mailiaadresse muust tekstist tuvastada, tuleks need ühel või teisel moel neile nähtamatuks muuta Samas peaksid aadressid jääma tavakasutajatele siiski niivõrd lihtsalt loetavaks, et neid oleks võimalik kasutada Koduleheküljel avaldatavate e-mailide obfuskeerimine, ehk spämmirobotitele loetamatuks muutmine, aitab tõhusalt vältida e-mailiaadresside sattumist spämmilistidesse.

E-mailide obfuskeerimine

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*