Näiteid artiklite, pressiteadete, uudiste ja blogipostituste avaldamiseks loodud uudisportaalidest, mida on tellinud nii ajalehetoimetused kui ka suuremad organisatsioonid. Uudistepõhiste veebilehtede tegemine on suureks väljakutseks kui erinevaid uudisrubriike on palju - loe põhjalikumalt artiklit kodulehtede tegemine ja ammuta teadmisi, mis on veebilehtede tegemise juures kõige kandvamad tööd ja kuidas need kodulehtede valmistamise projekti raames ühtseks tervikuks siduda Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al. . » Uudisportaalide valmistamine
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al.. » Uudisportaalide valmistamine » Disain aara.ee

Uudisportaalide valmistamine

Näiteid artiklite, pressiteadete, uudiste ja blogipostituste avaldamiseks loodud uudisportaalidest, mida on tellinud nii ajalehetoimetused kui ka suuremad organisatsioonid.

Uudisportaalide valmistamine
Uudisportaalide valmistamine
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on alati suureks väljakutseks, et kodulehekülg vastaks avaldatava info struktuurile ja oleks piisavalt paindlikult toimetatav. Eesti Naiskodukaitse jaoks uue kodulehe tegemise käigus struktureerisime ümber vanas veebis sisaldunud info, et lehed oleksid selgemalt ja arusaadavamalt omavahel seotud. Erinevatest uudisrubriikidest lõime koondloendid, mis aitavad saada kiirelt ja mugavalt ülevaate, milliseid teateid on viimati avaldatud. Algselt erinevatesse uudiskategooriatesse postitatud infot koondab lisaks põhinavigatsioonile ka lihtsal moel ristviidete loomist võimaldav sildisüsteem, milles sisalduvaid silte on võimalik näha vasaku veeru sildipilves. Sündmusi kajastavate lehekülgede lihtsamaks arhiveerimiseks lõime arhiveerimislahenduse, mis nihutab lehed teatud aja möödudes automaatselt arhiivi. Uudistepõhiste veebilehtede tegemine on suureks väljakutseks kui erinevaid uudisrubriike on palju - loe põhjalikumalt artiklit <a href='Kodulehe_tegemine' title='kodulehtede tegemine'>kodulehtede tegemine</a> ja ammuta teadmisi, mis on veebilehtede tegemise juures kõige kandvamad tööd ja kuidas need kodulehtede valmistamise projekti raames ühtseks tervikuks siduda.  Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al.. » Uudisportaalide valmistamine
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on alati suureks väljakutseks, et kodulehekülg vastaks avaldatava info struktuurile ja oleks piisavalt paindlikult toimetatav. Eesti Naiskodukaitse jaoks uue kodulehe tegemise käigus struktureerisime ümber vanas veebis sisaldunud info, et lehed oleksid selgemalt ja arusaadavamalt omavahel seotud. Erinevatest uudisrubriikidest lõime koondloendid, mis aitavad saada kiirelt ja mugavalt ülevaate, milliseid teateid on viimati avaldatud. Algselt erinevatesse uudiskategooriatesse postitatud infot koondab lisaks põhinavigatsioonile ka lihtsal moel ristviidete loomist võimaldav sildisüsteem, milles sisalduvaid silte on võimalik näha vasaku veeru sildipilves. Sündmusi kajastavate lehekülgede lihtsamaks arhiveerimiseks lõime arhiveerimislahenduse, mis nihutab lehed teatud aja möödudes automaatselt arhiivi. Uudistepõhiste veebilehtede tegemine on suureks väljakutseks kui erinevaid uudisrubriike on palju - loe põhjalikumalt artiklit kodulehtede tegemine ja ammuta teadmisi, mis on veebilehtede tegemise juures kõige kandvamad tööd ja kuidas need kodulehtede valmistamise projekti raames ühtseks tervikuks siduda.
Uudisportaalide valmistamine Elustiiliartikleid avaldava kodulehe tegemine ajakirja Mari jaoks pakkus põnevat väljakutset artiklite teemakategooriate esiletõstmiseks erinevates värvides disainielementidega, mis loovad kodulehekülje rubriikide puhul otseselt äratuntava paralleeli paberajakirja kujundusega. Kodulehe tegemine tõi tulemuseks ka artiklite arhiveerimislahenduse, mis võimaldab nihutada eelmiste numbrite artikleid põhirubriikide alt arhiivi, samal ajal jättes nende veebiaadressi, lehekülje sisese tekstide formaadi ja algset rubriigi värvi markeerivad sildid samaks. Ajakirja Mari veebilehte vaata aadressilt www.ajakirimari.ee ja kui oled huvitatud artiklite avaldamiseks veebilehe tegemisest, siis tasub kindlasti kiigata lähemalt artiklit kodulehe tegemine, mis pakub ülevaadet kodulehtede tegemise protsessist ja tõstab esile kõige olulisemaid aspekte, mida maksab ühe eduka veebilehe valmistamise käigus silmas pidada.
Uudisportaalide valmistamine Ajalehe Meie Kodu veebilehe tegemine tõi tulemuseks mitme artiklitekategooriatega navigatsioonistruktuuri, mis on arendatud otseselt trükiväljaande uudiste jaotuse järgi. Meie Kodu pakub nii Austraalia kohalikke uudiseid, eestlastest maailmas kui ka uudiseid kodumaalt. Vaata lähemalt tehtud veebilehte aadressil mk.eestiselts.org ja loe Meie Kodu uudiseid. Kui oled huvitatud paindliku struktuuriga uudiste avaldamist võimaldava veebilehe tegemisest, siis loe lähemalt artiklit veebilehe tegemine ja uuri millised asjad on hästi hallatava kodulehe tegemise juures olulised ning kuidas on kõige mõistlikum veebilehe tegemist meie käest tellida.
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al.. » Uudisportaalide valmistamine Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on alati suureks väljakutseks, et kodulehekülg vastaks avaldatava info struktuurile ja oleks piisavalt paindlikult toimetatav. Eesti Naiskodukaitse jaoks uue kodulehe tegemise käigus struktureerisime ümber vanas veebis sisaldunud info, et lehed oleksid selgemalt ja arusaadavamalt omavahel seotud. Erinevatest uudisrubriikidest lõime koondloendid, mis aitavad saada kiirelt ja mugavalt ülevaate, milliseid teateid on viimati avaldatud. Algselt erinevatesse uudiskategooriatesse postitatud infot koondab lisaks põhinavigatsioonile ka lihtsal moel ristviidete loomist võimaldav sildisüsteem, milles sisalduvaid silte on võimalik näha vasaku veeru sildipilves. Sündmusi kajastavate lehekülgede lihtsamaks arhiveerimiseks lõime arhiveerimislahenduse, mis nihutab lehed teatud aja möödudes automaatselt arhiivi. Uudistepõhiste veebilehtede tegemine on suureks väljakutseks kui erinevaid uudisrubriike on palju - loe põhjalikumalt artiklit kodulehtede tegemine ja ammuta teadmisi, mis on veebilehtede tegemise juures kõige kandvamad tööd ja kuidas need kodulehtede valmistamise projekti raames ühtseks tervikuks siduda.
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al.. » Uudisportaalide valmistamine Eesti Folkloorinõukogu kodulehe tegemine oli põnev info struktureerimise poolest, sest vana kodulehe struktuur ei võimaldanud teateid ja uudiseid piisava paindlikkusega avaldada. Folkloorinõukogu kodulehe tegemise üheks läbivaks märksõnaks oli parem hallatavus, et oleks võimalik kõiki rubriike täiendada - tekste toimetada, illustratsioone juurde lisada ning dokumentide faile üles laadida. Kodulehe tegemine kulges loomingulises õhkkonnas, eriti põnev oli erinevate rubiikide jaoks kolme erineva ilmega disainitaustade loomine. Vaata järgi, kuidas muutub ühele raamistikule tehtud kodulehe väljanägemine Folkloorinõukogu, koolituskeskuse ja BALTICA festivali rubriikide vahel navigeerides. Tehtud koduleht asub siin. Lisaks tasub lugeda, mille poolest pakub mahukama veebilehe tegemine võimalusi ja väljakutseid artiklist kodulehe tegemine ning loe sellest lähemalt millised on võtmetähtsusega elemendid, mis aitavad tänapäevase kodulehe tegemise edukamaks muuta.
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al.. » Uudisportaalide valmistamine Mitmerubriigiliste veebilehtede tegemine pakub põnevat arendustööd, eriti kui tegemist on suuremate organisatsioonidega, millel on erinevad sihtgrupid ja mitmeid mahukaid uudisvooge. Veebilehekülje tegemine Eesti Puhkpillimuusika Ühingule oli suureks väljakutseks varasemal kodulehel olnud info ümberstruktureerimise ja uuele lehele ümbertõstmise poolest. Eesti Puhkpilimuusika Ühing koondab puhkpilliorkestreid ja -ansambleid, soliste, dirigente ning kõiki puhkpillimuusikast huvitatud inimesi ja seepärast avaldatakse nii uudiseid, pressiteateid, rahvusvahelise puhkpilliföderatsiooni uudiseid, koolitusteateid ja kontsertide kuulutusi. Lisaks on võimalus ühingu liikmeks olevatel orkestritel ja ansamblitel avaldada ühingu lehel enda kollektiivi tutvustusi, kui ka küsida peatoimetajalt endale toimetamisatribuudid ning riputada lihtsal moel üles ka enda kollektiivi uudiseid, näiteks on sellisel moel enda uudisrubriigi loonud Tartu Saksikoor, mis tõstab enda uudistelehel esile kollektiivi esinemisi ja need on näha ka Puhkpillimuusika Ühingu üldises uudisvoos. Kui oled tõsisemalt huvitatud veebilehtede tegemisest ja soovid enda kodulehe uuendamise võimaluste üle plaani pidada, siis alusta artiklist veebilehtede tegemine ja loe millised on kodulehtede tegemise juures võtmetähtsusega aspektid. Samas on ka lähemalt kirjeldatud millest peaks hästi toimetatavate ja mitmedimensionaalsete uudistevoogude avaldamist hõlbustavate veebilehtede tegemine algama.
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide

Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide

Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on alati suureks väljakutseks, et kodulehekülg vastaks avaldatava info struktuurile ja oleks piisavalt paindlikult toimetatav Eesti Naiskodukaitse jaoks uue kodulehe tegemise käigus struktureerisime ümber vanas veebis sisaldunud info, et lehed oleksid selgemalt ja arusaadavamalt omavahel seotud Näiteid artiklite, pressiteadete, uudiste ja blogipostituste avaldamiseks loodud uudisportaalidest, mida on tellinud nii ajalehetoimetused kui ka suuremad organisatsioonid.

Kodulehtede tegemine suuremate organisatsioonide jaoks on al. . » Uudisportaalide valmistamine

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*