Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks. on lihtsam hästi läbi mõeldud toimetamisfunktsioonidega, mis võimaldavad kodulehel sisu täiendada ilma üleliigse kribu-krabuta kiiresti, eesmärgipäraselt ja tulemuslikult Muuda leht otsingutes nähtavamaks
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Muuda leht otsingutes nähtavamaks » Disain aara.ee

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks.

Vaatlesime eelmisel lehel "Paremini hallatav koduleht" miks peab koduleht olema hästi toimetatav. Kui lehte on mugav täiendada, siis saab lihtsamal moel sisukust tõsta ja kõiki olulisi teemasid põhjalikumalt käsitleda.

 

Rohkem külastajaid

Tekstide ja pildilise sisu kodulehele ülespaneku järel on üheks võtmeküsimuseks kuidas külastajad lehe üles leiavad. Just siin tõuseb esile otsingumootorite tähtsus, mille kaudu jõuavad sinu lehele just täpselt need külastajad, kes on sinu poolt loodud sisust tõeliselt huvitatud. Kõrgemate indekseeringute saavutamiseks otsingutes peavad olema koduleheküljel olemas kõik elemendid, mida Google, Yahoo ja teised otsingumootorid lehtede sisu puhul hindavad. Lisaks lehtedel nähtavatele pealkirjadele, sissejuhatustele ja sisutekstidele on oluline ka tiitlikirjete, võtmesõnade ja metakirjelduste toimetamine, et need oleksid võimalikult tabavad ning asjakohased.

 

Samavõrra olulised on kindlasti ka lehekülgede sisesed lingimenüüd, mis võimaldavad sinu kodulehele jõudnud külastajatel lihtsal moel kodulehel esimeselt lehelt järgmistele edasi navigeerida. Asjakohaselt nimetatud failinimed ja neile viitavate linkide tekst, samuti illustratsioonide nimetused ja pildiallkirjad aitavad nii külatajatel kui ka otsingumootoritel paremini aru saada, millest sinu lehtedel juttu on.

 

Kui tunned, et sinu praegune koduleht ei ole veel piisavalt terviklikult toimetatav, siis kirjelda lihtsas, nelja sisulise küsimusega päringuvormis meile enda eelistusi ja vajadusi ning teeme sulle pakkumise kaasaegselt optimeeritud kodulehe loomiseks.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Vaatlesime eelmisel lehel " Paremini hallatav koduleht " miks peab koduleht olema hästi toimetatav Kui lehte on mugav täiendada, siis saab lihtsamal moel sisukust tõsta ja kõiki olulisi teemasid põhjalikumalt käsitleda Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks.

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*