Muuda leht otsingutes nähtavamaks Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks. Kui tunned, et sinu praegune koduleht ei ole veel piisavalt terviklikult toimetatav, siis kirjelda lihtsas, nelja sisulise küsimusega päringuvormis meile enda eelistusi ja vajadusi ning teeme sulle pakkumise kaasaegselt optimeeritud kodulehe loomiseks Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks.

Vaatlesime eelmisel lehel "Paremini hallatav koduleht" miks peab koduleht olema hästi toimetatav. Kui lehte on mugav täiendada, siis saab lihtsamal moel sisukust tõsta ja kõiki olulisi teemasid põhjalikumalt käsitleda.

 

Rohkem külastajaid

Tekstide ja pildilise sisu kodulehele ülespaneku järel on üheks võtmeküsimuseks kuidas külastajad lehe üles leiavad. Just siin tõuseb esile otsingumootorite tähtsus, mille kaudu jõuavad sinu lehele just täpselt need külastajad, kes on sinu poolt loodud sisust tõeliselt huvitatud. Kõrgemate indekseeringute saavutamiseks otsingutes peavad olema koduleheküljel olemas kõik elemendid, mida Google, Yahoo ja teised otsingumootorid lehtede sisu puhul hindavad. Lisaks lehtedel nähtavatele pealkirjadele, sissejuhatustele ja sisutekstidele on oluline ka tiitlikirjete, võtmesõnade ja metakirjelduste toimetamine, et need oleksid võimalikult tabavad ning asjakohased.

 

Samavõrra olulised on kindlasti ka lehekülgede sisesed lingimenüüd, mis võimaldavad sinu kodulehele jõudnud külastajatel lihtsal moel kodulehel esimeselt lehelt järgmistele edasi navigeerida. Asjakohaselt nimetatud failinimed ja neile viitavate linkide tekst, samuti illustratsioonide nimetused ja pildiallkirjad aitavad nii külatajatel kui ka otsingumootoritel paremini aru saada, millest sinu lehtedel juttu on.

 

Kui tunned, et sinu praegune koduleht ei ole veel piisavalt terviklikult toimetatav, siis kirjelda lihtsas, nelja sisulise küsimusega päringuvormis meile enda eelistusi ja vajadusi ning teeme sulle pakkumise kaasaegselt optimeeritud kodulehe loomiseks.

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

[VAR:orderlink]Vaatlesime eelmisel lehel " Paremini hallatav koduleht " miks peab koduleht olema hästi toimetatav Kui lehte on mugav täiendada, siis saab lihtsamal moel sisukust tõsta ja kõiki olulisi teemasid põhjalikumalt käsitleda Kui soovid rohkem kliente, siis on äärmiselt oluline teha koduleht otsingutes korralikult indekseeritavaks.

Muuda leht otsingutes nähtavamaks

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia