Kolm käepärast tööriista kodulehe Uut kodulehte tellides tasub kindlasti üle vaadata kui täpselt arendaja jälgib veebistandardeid, kui kiiresti leht avaneb ning milline on vaade väiksemamõõtmelistel ekraanidel. Tee kiirelt 5-minuti test ja saad erinevate lehekülgede kvaliteeti lihtsal moel võrrelda, et teada saada kui kvaliteetne koduleht selle arendaja käe alt valmib. Soovid enda firmale kodulehte, mis oleks korralikult tehtud, kiire ja pakuks võimalikult head vaatamiselamust erinevatel ekraanidel? Vali selle lõigu kohal näidiseks toodud lahenduste seast sulle sobivaim ja saada enda veebilehe vajaduste lühikirjeldus päringulehe kaudu siin Kolm käepärast tööriista kodulehe kvaliteedi Mille poolest täpselt erineb kvaliteetne koduleht kehvemate parameetritega lehest ja kuidas hinnata kodulehe kvaliteeti, skaleeruvust, kiirust ja seadmetundlikust? Uue kodulehe tellijana võib olla veebistandardites raske orienteeruda ja just siin tulevadki automaatsed testid kodulehe kvaliteedi mõõtmisel appi. Hea kodulehe tegija pakub standarditekohaselt koostatud veebilahendust, mis vaneb kiirelt ning näeb hea välja erinevatel ekraanidel.

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Testi kodulehe kvaliteeti 5-minutiga

Uut kodulehte tellides tasub kindlasti üle vaadata kui täpselt arendaja jälgib veebistandardeid, kui kiiresti leht avaneb ning milline on vaade erinevatel ekraanidel — nii suurematel kuvaritel, tahvelarvutites kui ka mobiilides.

Kodulehe tellijana võib sul olla alguses raske standardites orienteeruda ning veebiarendajate poolt pakutavate lahenduste kvaliteeti sisuliselt hinnata. Just seepärast pakumegi sulle siin lehel välja kolm võimast tööriista, mille abil saab käepärasel moel kodulehti testida ning tulemuste najal nende koostekvaliteeti hinnata.

 

Miks on kvaliteet oluline?

Tihti oleme näinud kuidas lähtutakse disainibüroo välisest imagost, pakutava kodulehe platvormi üksikutest omadustest või valitakse lihtsalt kõige odavaim pakkuja. Kodulehe kvaliteet on oluline, sest tavapäraselt tellitakse see mitmeks aastaks ja on tänapäeval kujunenud paljudele ettevõtetele kõige olulisemaks turunduskanaliks.

 

Mida mõista kvaliteedi all?

​Selleks, et veebileht oleks erinevates brauserites, operatsioonisüsteemides ja ekraanisuurustel võimalikult ühtlaselt ja vigadeta vaadatav, on soovitav pöörata tähelepanu nii veebistandarditele vastavusele, kodulehe avanemise kiirusele kui ka uurida, kuidas seda kuvatakse mobiilsetes seadmetes. Veebilehe testimine annab kindluse, et veebiarendaja on kodulehe valmistamisel nii standarditele, kiirusele kui ka kvaliteedile piisavalt tähelepanu pööranud.

 

Kodulehe kiiruse kohta oleme kirjutanud veel lisaks põhjalikuma artikli, mille lugemiseks klõpsa "Kaks tegurit, miks kodulehe kiirus on ülioluline".

 

Siin on aga lubatud kolm käepärast tööriista.

 

Vastavus veebistandarditele

1) validator.w3.org näitab sulle kas lehe kood on üldiste veebistandarditega heas kooskõlas. Mida vähem vigu, seda parem - nii on tunduvalt tõenäolisem, et erinevad kasutajad näevad puhast ja korrektset vaadet. Veatu vaade on muidugi ideaalne, mõned üksikud saab pidevalt uuenevate standardite kontekstis muidugi andeks anda, kuid suurema hulga vigade puhul peaks koostööplaane tõsiselt vaagima. 

Kolm käepärast tööriista kodulehe kvaliteedi

 

Veebilehe avanemise kiirus ja maht
2) tools.pingdom.com mõõdab ära kui kiiresti leht avaneb, kui paljudest elementidest koosneb ja suur on igakordse lehe vaatamise käigus allalaaditav maht. Kiirem ja väiksema mahuga leht on parem, sest ei pane külastajate kannatust proovile ja saab ka otsingutes parema tulemuse. NB! Soovitav on Euroopa lehtede jaoks valida "Settings" => "Test from: Stockholm, Sweden".

Kolm käepärast tööriista kodulehe kvaliteedi

 

Mida Google sinu lehest arvab
3) developers.google.com/speed/pagespeed/insights näitab, millisel määral leht vastab Google tehnilistele soovitustele. Google kasutab kodulehtedele otsingutes reitingute omistamisel ühe elemendina ka konkreetse lehe kvaliteediskoori. Silmas tasub pidada, et Google hindab muuhulgas kodulehe laotuse kohanduvust mobiilsetele seadmetele ja otsingutulemustes kuvatakse eespool neid lehti, mis pakuvad külastajatele konkreetsel ekraanil kvaliteetsemat vaadet.

 

Kolm käepärast tööriista kodulehe kvaliteedi

Ilmselt tajud nende kolme käepärase diagnostikavahendi abil enda vanemat lehte testides või mõne tuttava firma kodulehte analüüsides, et vähesed vastavad kõigile standarditele. Tõestamaks, et kõigis kolmes kategoorias täiesti ilma vigadeta 100% saavutamine on siiski võimalik, oleme näidistestideks välja pakkunud meie firma poolt loodud demolehe ee.aara.ee, mille üldist raamistikku kasutame tänapäevaste, seadmetundlike kodulehtede loomisel.

 

Soovid enda firmale kodulehte, mis oleks korralikult tehtud, kiire ja pakuks võimalikult head vaatamiselamust erinevatel ekraanidel? Vali selle lõigu kohal näidiseks toodud lahenduste seast sulle sobivaim ja saada enda veebilehe vajaduste lühikirjeldus päringulehe kaudu siin.

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kolm käepärast tööriista kodulehe

Kodulehe tellijana võib sul olla alguses raske standardites orienteeruda ning veebiarendajate poolt pakutavate lahenduste kvaliteeti sisuliselt hinnata Just seepärast pakumegi sulle siin lehel välja kolm võimast tööriista, mille abil saab käepärasel moel kodulehti testida ning tulemuste najal nende koostekvaliteeti hinnata Uut kodulehte tellides tasub kindlasti üle vaadata kui täpselt arendaja jälgib veebistandardeid, kui kiiresti leht avaneb ning milline on vaade erinevatel ekraanidel — nii suurematel kuvaritel, tahvelarvutites kui ka mobiilides.

Kolm käepärast tööriista kodulehe kvaliteedi

Uut kodulehte tellides tasub kindlasti üle vaadata kui täpselt arendaja jälgib veebistandardeid, kui kiiresti leht avaneb ning milline on vaade väiksemamõõtmelistel ekraanidel. Tee kiirelt 5-minuti test ja saad erinevate lehekülgede kvaliteeti lihtsal moel võrrelda, et teada saada kui kvaliteetne koduleht selle arendaja käe alt valmib. Mille poolest täpselt erineb kvaliteetne koduleht kehvemate parameetritega lehest ja kuidas hinnata kodulehe kvaliteeti, skaleeruvust, kiirust ja seadmetundlikust? Uue kodulehe tellijana võib olla veebistandardites raske orienteeruda ja just siin tulevadki automaatsed testid kodulehe kvaliteedi mõõtmisel appi. Hea kodulehe tegija pakub standarditekohaselt koostatud veebilahendust, mis vaneb kiirelt ning näeb hea välja erinevatel ekraanidel.
www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia