Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem on koduleheküljega imetabaselt integreeritud ja tekstide toimetamine on samavõrd lihtne nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammides. Kui Teil on juba küpsenud konkreetsem tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku " Tellimise " lehel, selle põhjalikum struktuur aitab vajadusi täielikumalt kirjeldada Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem on koduleheküljega imetabaselt integreeritud ja tekstide toimetamine on samavõrd lihtne nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammides.

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada
Tekstiredaktori abil saab muuhulgas näiteks tekstilõike taandada, kasutada loetelumärke, nummerdatud nimekirju ja palju harjumus- päraseks kujunenud tekstide vormindusvõtteid

Kodulehekülgede paindlikuks ja mugavaks täiendamiseks pakub [HX:nim:v] mitmeid käepäraseid võimalusi, mille abil saab tekste toimetada ja illustratsioone lisada. Aara disainibüroo poolt pakutav [HX:nim:v] sisaldab tekstiredaktorit, milles on MS Office ja OpenOffice programmidest harjumuspäraseks kujunenud vormindusvõimalused, eelvormindatud stiilikomplektide kasutamine, loeltelumärkidega ja nummerdatud nimekirjade lisamine, linkide loomine ning isegi tabelite kasutamise võimalused.


Tõhus fotomaterjali ja visuaalgraafika haldus

Illustratsioonide lisamiseks tuleb pildifailid lihtsalt ühe nupulevajutusega soovitud kohta üles laadida ja veebiserverisse installeeritud tarkvara töötleb illustratsioonid automaatselt lehekülje laotuse jaoks sobivatesse mõõtmetesse. Parima võimaliku pildikvaliteedi saavutamiseks töödeldakse kujutisi peale vähendamist ka teravustamisfiltriga - nii säilitavad olulised detailid ka peale piltide suuruse töötlemist säravalt terava ilme.

 

Paindlikkus lehekülgede juurdeloomisel

Koduleheküljed on teiste meediumidega võrreldes märksa paindlikumalt toimetatavad ning sisu võib juurde lisada kasvõi igapäevaselt. Erinevalt trükibro¾üüridest saab tekste ka peale esialgset avaldamist hiljem [HX:os:v] kaudu vajadusel toimetada. Aara disainibüroo [HX:nim:v] võimaldab kodulehe toimetajal ise lehti juurde luua. Olgu need siis uudised, pressiteated või ka tootetutvustused, uute lehtede loomine sujub kiiresti ja tõhusalt. Näiteks selleks, et avaldada uus uudis tuleb kirjutada selle pealkiri ja lühikokkuvõte, teha salvestuseks üks hiireklõps ja oluline sõnum saabki kodulehel avaldatud.

 

Mugavus sõltub [HX:os:v] ülesehitusest

Ilma sisuhaldussüsteemita kodulehekülgede toimetamine on märkimisväärselt ebamugavam, aeganõudvam ja kohmakam. Tänapäevaste kodulehekülgede puhul on [HX:nim:v] kujunemas üheks kõige kesksemaks osaks, mis määrabki suuremal määral lehtede toimetatavuse. Erinevate süsteemide kasutusvõimalused on erinevad ja võivad mugavuse, töökiiruse ja toimetamisvõimaluste poolest üsna palju varieeruda. Selleks, et saaksime teile teha just teie koduleheküljest lähtuva pakkumise, kirjeldage enda materjalide sisustruktuuri ja toimetamise mahtu ning teeme täpselt teie vajadustest lähtuva pakkumise teie kodulehele [HX:os:v] loomiseks.

 

Kui teil on [HX:os:v] kasutusvõimaluste kohta kohta üksikuid küsimusi, siis nende meile saatmiseks on mõistlik kasutada "Kontakti" lehel asuvat kirjavormi. Kui Teil on juba küpsenud konkreetsem tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku "Tellimise" lehel, selle põhjalikum struktuur aitab vajadusi täielikumalt kirjeldada.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Tekstiredaktori abil saab muuhulgas näiteks tekstilõike taandada, kasutada loetelumärke, nummerdatud nimekirju ja palju harjumus- päraseks kujunenud tekstide vormindusvõtteid Kodulehekülgede paindlikuks ja mugavaks täiendamiseks pakub [HX:nim:v] mitmeid käepäraseid võimalusi, mille abil saab tekste toimetada ja illustratsioone lisada Aara disainibüroo poolt pakutav [HX:nim:v] sisaldab tekstiredaktorit, milles on MS Office ja OpenOffice programmidest harjumuspäraseks kujunenud vormindusvõimalused, eelvormindatud stiilikomplektide kasutamine, loeltelumärkidega ja nummerdatud nimekirjade lisamine, linkide loomine ning isegi tabelite kasutamise võimalused Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem on koduleheküljega imetabaselt integreeritud ja tekstide toimetamine on samavõrd lihtne nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammides.

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

www.aara.ee © 2023 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia