Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem aitab koduleheküljega integreerituna tekste toimetada samavõrd lihtsalt nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammideski. Kui Teil on juba küpsenud konkreetsem tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku " Tellimise " lehel, selle põhjalikum struktuur aitab vajadusi täielikumalt kirjeldada Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada » Disain aara.ee

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem aitab koduleheküljega integreerituna tekste toimetada samavõrd lihtsalt nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammideski.

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada
Tekstiredaktori abil saab muuhulgas näiteks tekstilõike taandada, kasutada loetelumärke, nummerdatud nimekirju ja palju harjumus- päraseks kujunenud tekstide vormindusvõtteid

Kodulehekülgede paindlikuks ja mugavaks täiendamiseks pakub sisuhaldussüsteem mitmeid käepäraseid võimalusi, mille abil saab tekste toimetada ja illustratsioone lisada. Aara disainibüroo poolt pakutav sisuhaldussüsteem sisaldab tekstiredaktorit, milles on MS Office ja OpenOffice programmidest harjumuspäraseks kujunenud vormindusvõimalused, eelvormindatud stiilikomplektide kasutamine, loeltelumärkidega ja nummerdatud nimekirjade lisamine, linkide loomine ning isegi tabelite kasutamise võimalused.


Tõhus fotomaterjali ja visuaalgraafika haldus

Illustratsioonide lisamiseks tuleb pildifailid lihtsalt ühe nupulevajutusega soovitud kohta üles laadida ja veebiserverisse installeeritud tarkvara töötleb illustratsioonid automaatselt lehekülje laotuse jaoks sobivatesse mõõtmetesse. Parima võimaliku pildikvaliteedi saavutamiseks töödeldakse kujutisi peale vähendamist ka teravustamisfiltriga - nii säilitavad olulised detailid ka peale piltide suuruse töötlemist säravalt terava ilme.

 

Paindlikkus lehekülgede juurdeloomisel

Koduleheküljed on teiste meediumidega võrreldes märksa paindlikumalt toimetatavad ning sisu võib juurde lisada kasvõi igapäevaselt. Erinevalt trükibro¾üüridest saab tekste ka peale esialgset avaldamist hiljem sisuhaldussüsteemi kaudu vajadusel toimetada. Aara disainibüroo sisuhaldussüsteem võimaldab kodulehe toimetajal ise lehti juurde luua. Olgu need siis uudised, pressiteated või ka tootetutvustused, uute lehtede loomine sujub kiiresti ja tõhusalt. Näiteks selleks, et avaldada uus uudis tuleb kirjutada selle pealkiri ja lühikokkuvõte, teha salvestuseks üks hiireklõps ja oluline sõnum saabki kodulehel avaldatud.

 

Mugavus sõltub sisuhaldussüsteemi ülesehitusest

Ilma sisuhaldussüsteemita kodulehekülgede toimetamine on märkimisväärselt ebamugavam, aeganõudvam ja kohmakam. Tänapäevaste kodulehekülgede puhul on sisuhaldussüsteem kujunemas üheks kõige kesksemaks osaks, mis määrabki suuremal määral lehtede toimetatavuse. Erinevate süsteemide kasutusvõimalused on erinevad ja võivad mugavuse, töökiiruse ja toimetamisvõimaluste poolest üsna palju varieeruda. Selleks, et saaksime teile teha just teie koduleheküljest lähtuva pakkumise, kirjeldage enda materjalide sisustruktuuri ja toimetamise mahtu ning teeme täpselt teie vajadustest lähtuva pakkumise teie kodulehele sisuhaldussüsteemi loomiseks.

 

Kui teil on sisuhaldussüsteemi kasutusvõimaluste kohta kohta üksikuid küsimusi, siis nende meile saatmiseks on mõistlik kasutada "Kontakti" lehel asuvat kirjavormi. Kui Teil on juba küpsenud konkreetsem tellimisplaan, siis lähteülesande täpsemaks piiritlemiseks soovitame kasutada küsimustikku "Tellimise" lehel, selle põhjalikum struktuur aitab vajadusi täielikumalt kirjeldada.

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Tekstiredaktori abil saab muuhulgas näiteks tekstilõike taandada, kasutada loetelumärke, nummerdatud nimekirju ja palju harjumus- päraseks kujunenud tekstide vormindusvõtteid Kodulehekülgede paindlikuks ja mugavaks täiendamiseks pakub sisuhaldussüsteem mitmeid käepäraseid võimalusi, mille abil saab tekste toimetada ja illustratsioone lisada Aara disainibüroo poolt pakutav sisuhaldussüsteem sisaldab tekstiredaktorit, milles on MS Office ja OpenOffice programmidest harjumuspäraseks kujunenud vormindusvõimalused, eelvormindatud stiilikomplektide kasutamine, loeltelumärkidega ja nummerdatud nimekirjade lisamine, linkide loomine ning isegi tabelite kasutamise võimalused Tänapäevane ja kasutajasõbralik sisuhaldussüsteem aitab koduleheküljega integreerituna tekste toimetada samavõrd lihtsalt nagu kõige tuttavlikumates tekstitöötlusprogrammideski.

Sisuhaldussüsteem aitab kodulehti toimetada

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*