Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida. Kalendri lisamine kodulehele
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Kalendri lisamine kodulehele » Disain aara.ee

Kalendri lisamine kodulehele

Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida.

Käesolev juhend kirjeldab kuidas liidestada koduleheküljega Google kalender. Antud lahendus on lihtne ja töökindel viis sündmuste kalendri lisamiseks koduleheküljele. Kui vajad pigem broneerimissüsteemi, milles oleks kalender paremini integreeritud kasutajate poolt postitatavate broneeringutega, siis vaata kindlasti artiklit "Broneerimissüsteemi valmistamine kodulehele", mis kirjeldab detailsemalt erinevaid võimalusi.

 

Kui sul ei ole veel kalendrit loodud, siis saad seda teha lehel google.com/calendar. Google kalendri liidestamiseks tee läbi järgnevad etapid.

 

1. Mine kalendri seadete lehele

Klõpsa vasakus veerus kalendri nimetuse lõpus noolekest ja vali "Calendar settings".

 

2. Seadista laius ja kopeeri kood

Kalendri vaikimisi laius on 800 pikselit, kuid sinu kodulehe laius on tõenäoliselt pisut kitsam, enamasti vahemikus 480-630 pikselit. Seadista laius kas "Customize the color, size.." => "Width" lingi kaudu või kirjuta otse koodi enda kodulehe laius, näiteks "width=520". Lisaks laiusele on võimalus soovi korral muuta ka taustavärvi, äärjoont jt. väljanägemist defineerivaid parameetreid. Kui seadistused tehtud, siis kopeeri kood. Windowsis on käepäraseimaks võtteks koodikasti klõpsamine, kogu ala selekteerimine (Ctrl+A) ja selekteeritud koodi kopeerimine (Ctrl+C).

 

3. Salvesta kood enda kodulehele

Kodulehel ava tekstilõigu toimetamise dialoog "Tekstilõik: => Toimeta" ja klõpsa teise rea lõpus koodi sisestamise nuppu "HTML". Kleebi kood (Ctrl+V) ja salvesta.

Peale koodi lisamist kodulehele, ilmub see lehtede sisus nähtavale ning nii ongi kalender kodulehel avaldatud. Mõnel juhul ei ilmu kalender siiski kohe nähtavale, vaid on vaja teha lisaseadistusi, vaatame paari juhtu siinkohal veel lähemalt lisaks.

 

4. Lisaseadistused

Selleks, et kõik saaksid kalendrit vaadata peab see olema märgitud "Avalikuks"

 

 

5. Embed koodi sisestamine peab olema lubatud

Kodulehe sisuhaldussüsteemis peab olema lubatud "iframe" sisaldava koodi salvestamine. Vanemates sisuhaldussüsteemides võib olla seadistatud selle osalik või täielik väljafiltreerimine (turvalisuskaalutlustel). Kui su kodulehekülg on loodud enam kui neli aastat tagasi ja soovid Google kalendrit enda kodulehel avaldada, siis anna meile lihtsalt märku ja teeme sinu kodulehe tekstiredaktoris vajalikud seadistused, et saaksid "iframe" sisaldavat koodi salvestada.

 

6. Pole veel korralikku sisuhaldusega kodulehte?

Ära muretse, saame sulle valmistada uue, mõjusa kodulehekülje kui ka uuendada olemasolevat. Loe lisaks allpool viidatud artikleid, mõtle läbi millist lehekülge soovid, mida kavatsed sellel avaldada, milline eelarve sul kodulehe valmistamiseks kasutada on ja kirjelda meile kodulehe lähteülesannet tellimise lehel oleva vormi kaudu.

 

Klõpsa edasi, selle nupu kaudu

 

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Kalendri lisamine kodulehele

Kalendri lisamine kodulehele

Käesolev juhend kirjeldab kuidas liidestada koduleheküljega Google kalender Antud lahendus on lihtne ja töökindel viis sündmuste kalendri lisamiseks koduleheküljele Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida.

Kalendri lisamine kodulehele

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*