Kalendri lisamine kodulehele Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida. Klõpsa edasi , selle nupu kaudu Kalendri lisamine kodulehele

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Kalendri lisamine kodulehele

Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida.

Käesolev juhend kirjeldab kuidas liidestada koduleheküljega Google kalender. Antud lahendus on lihtne ja töökindel viis sündmuste kalendri lisamiseks koduleheküljele. Kui vajad pigem broneerimissüsteemi, milles oleks kalender paremini integreeritud kasutajate poolt postitatavate broneeringutega, siis vaata kindlasti artiklit "Broneerimissüsteemi valmistamine kodulehele", mis kirjeldab detailsemalt erinevaid võimalusi.

 

Kui sul ei ole veel kalendrit loodud, siis saad seda teha lehel google.com/calendar. Google kalendri liidestamiseks tee läbi järgnevad etapid.

 

1. Mine kalendri seadete lehele

Klõpsa vasakus veerus kalendri nimetuse lõpus noolekest ja vali "Calendar settings".

 

2. Seadista laius ja kopeeri kood

Kalendri vaikimisi laius on 800 pikselit, kuid sinu kodulehe laius on tõenäoliselt pisut kitsam, enamasti vahemikus 480-630 pikselit. Seadista laius kas "Customize the color, size.." => "Width" lingi kaudu või kirjuta otse koodi enda kodulehe laius, näiteks "width=520". Lisaks laiusele on võimalus soovi korral muuta ka taustavärvi, äärjoont jt. väljanägemist defineerivaid parameetreid. Kui seadistused tehtud, siis kopeeri kood. Windowsis on käepäraseimaks võtteks koodikasti klõpsamine, kogu ala selekteerimine (Ctrl+A) ja selekteeritud koodi kopeerimine (Ctrl+C).

 

3. Salvesta kood enda kodulehele

Kodulehel ava tekstilõigu toimetamise dialoog "Tekstilõik: => Toimeta" ja klõpsa teise rea lõpus koodi sisestamise nuppu "HTML". Kleebi kood (Ctrl+V) ja salvesta.

Peale koodi lisamist kodulehele, ilmub see lehtede sisus nähtavale ning nii ongi kalender kodulehel avaldatud. Mõnel juhul ei ilmu kalender siiski kohe nähtavale, vaid on vaja teha lisaseadistusi, vaatame paari juhtu siinkohal veel lähemalt lisaks.

 

4. Lisaseadistused

Selleks, et kõik saaksid kalendrit vaadata peab see olema märgitud "Avalikuks"

 

 

5. Embed koodi sisestamine peab olema lubatud

Kodulehe sisuhaldussüsteemis peab olema lubatud "iframe" sisaldava koodi salvestamine. Vanemates sisuhaldussüsteemides võib olla seadistatud selle osalik või täielik väljafiltreerimine (turvalisuskaalutlustel). Kui su kodulehekülg on loodud enam kui neli aastat tagasi ja soovid Google kalendrit enda kodulehel avaldada, siis anna meile lihtsalt märku ja teeme sinu kodulehe tekstiredaktoris vajalikud seadistused, et saaksid "iframe" sisaldavat koodi salvestada.

 

6. Pole veel korralikku sisuhaldusega kodulehte?

Ära muretse, saame sulle valmistada uue, mõjusa kodulehekülje kui ka uuendada olemasolevat. Loe lisaks allpool viidatud artikleid, mõtle läbi millist lehekülge soovid, mida kavatsed sellel avaldada, milline eelarve sul kodulehe valmistamiseks kasutada on ja kirjelda meile kodulehe lähteülesannet tellimise lehel oleva vormi kaudu.

 

Klõpsa edasi, selle nupu kaudu

 

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Kalendri lisamine kodulehele

Käesolev juhend kirjeldab kuidas liidestada koduleheküljega Google kalender Antud lahendus on lihtne ja töökindel viis sündmuste kalendri lisamiseks koduleheküljele Kodulehele kalendri lisamine aitab avatumalt ja selgemalt avaldada tegevusplaane ning esile tõsta tähtsaid üritusi, et külastajatel oleks parem ülevaade ning nad saaksid kas üritustest osavõtule registreeruda või ka kohtumistele või konsultatsioonidele tulekuks vabu aegu valida.

Kalendri lisamine kodulehele

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia