Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks. Järgneval lehel on toodud mõned näited , kus lihtsad logod, mis on veebi jaoks loodud võivad olla ka kodulehest väljaspool firma visuaalse identiteedi kandjaks Logo disainimine, värvid ja firmastiil
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Logo disainimine, värvid ja firmastiil » Disain aara.ee

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks.

Eelnevalt vaatasime, milleks on logo disainimine oluline ja kuidas me oleme tüüpiliselt alustanud üldise teema määratlemisest ning logo jaoks graafilise kujundi kujundamisest.

 

Vorm jääb siiski poolikuks, kui sellele pole leitud tunnusgraafika terviklikuks tasakaaluks häid värvitoone ja kontrastsust, et see oleks planeeritavate kasutusjuhtude jaoks hästi silmapaistev, eristuv ja meeldejääv.

 

Siin on üks näide, kuidas logol olev aktsenditäpp võib olla lahendatud päris erinevates värvitoonides ja kuidas disainer pakkus logo kujundamise protsessis tellijale välja erinevaid logo disainiversioone, mille vahel oli võimalik valida.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil
Värvitoonide variatsioonid logo disainimisel. Tegemise käigus saab võrrelda erinevaid värvivarjundeid

 

Siin ka veel teine näide, mille puhul oli logo graafiline kujund juba leitud ja logotoonide paremaks võrdluseks olid loodud mitu võrreldavat logo värvitooni.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

 

Kui ettevõte või organisatsioon plaanib panustada rohkem turunduskommunikatsioonile erinevates kanalites, siis soovitav lisaks logole disainida ka muid visuaalse identiteedi elemente, selleks et neid oleks võimalik hiljem võimalikult käepäraselt kohe kasutada.

 

Logo käsiraamatu koostamine

Tüüpiline firmastiili käsiraamat sisaldab lisaks logole ka värvipaletti, kirjatüüpe, mis on suunatud erinevateks kasutusotstarveteks fondisuurused ja variatsioonid, ikooniliste logokujundite kasutus eraldi või koos logoga, mõjualade mõõtmine paigutuseks, mis seisneb peamiselt ümbritsevate kaitstud alade kasutamises, et muud elemendid ei oleks logole liiga lähedal.

 

Lai skaala kasutusjuhtumeid

Mõnedel juhtudel võib olla vajalik ka pööratud kontrastide - heledate kirjade tumedal taustal, disainimine, rahvusvahelise haardega ettevõtetel ka logode kasutus teistes keeltes, sloganid ja nende kasutus koos logoga. Brändi manuaal võib sisaldada ka tunnusgraafika kasutust mitmesugustes meediumides, mis jäävad veebist väljapoole, trükis, postritel, sotsiaalmeedias või ka tööriietel ja mikrobusside külgedel.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

 

Ülalolev näide on veebi jaoks disainitud logost, mille puhul tekkis tellijal soov teha ka kleebitav suuremõõtmeline logo mikrobussi küljele. Piisavalt universaalse logokujundi ja eelneva vektorkujule viimisega on võimalik korralikku logo hiljem kvaliteetselt dimensioneerida, et seda suuremates mõõtmetes esitada.

 

Logo disainimine veebilehele

Mitmete logo disainimise tellimuste puhul oli kliendi üheks fookuseks ka kodulehe loomine. Sellistel juhtudel on võimalik teha logodisain koos veebidisainiga, et need moodustaksid paremini viimistletud terviku.

 

Järgneval lehel on toodud mõned näited, kus lihtsad logod, mis on veebi jaoks loodud võivad olla ka kodulehest väljaspool firma visuaalse identiteedi kandjaks.

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Logo disainimine, värvid ja

Logo disainimine, värvid ja

Eelnevalt vaatasime, milleks on logo disainimine oluline ja kuidas me oleme tüüpiliselt alustanud üldise teema määratlemisest ning logo jaoks graafilise kujundi kujundamisest Vorm jääb siiski poolikuks, kui sellele pole leitud tunnusgraafika terviklikuks tasakaaluks häid värvitoone ja kontrastsust, et see oleks planeeritavate kasutusjuhtude jaoks hästi silmapaistev, eristuv ja meeldejääv Üheks logo disainimise päris oluliseks osaks on firmastiiliga hästi haakuva värvilahenduse leidmine. Logo toonid määravad, kuidas see ümbritsevast taustast eristub ja loob ka kindlamad pidepunktid muude firmagraafika elementide edasiseks disainiks.

Logo disainimine, värvid ja firmastiil

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*