Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

Tüüpiliselt on lisaks veebile vaja tunnusgraafikat ka mitmetes teistes kanalites, nagu sotsiaalmeedias, näiteks Facebookis, Pinterestis või Instagrammis. Siiski pole need kanalid ainukesed, mille jaoks logokujunduse eriarendusi võib vaja olla.

Mitmesugusteks kasutusotstarveteks on hea kui logo valmistamise käigus on loodud standardses formaadis logo failid, mida on lihtne mitmesuguste kasutusjuhtude puhul erinevatesse keskkondadesse, tüüiliselt näiteks sotsiaalmeediakanalitesse üles laadida ning profiilide päises nähtavaks teha.

 

Siiski pole Facebook ja Instagram ainukesed kohad, kuhu logo võib vaja minna.

 

Näiteks on kliendid kandnud enda logo kleebitavalt bussikülgedele.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Samavõrd palju leiab kasutust ka kirjablanekttide kujundamine, milles on ühtses organisatsiooni stiilis loodud dokumendiformaadi jaoks päis ja jalus.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Siin veel üks näide kirjablanketist, mis illustreerib pildiliselt ühendava silla kontseptsiooni, kus sihtasutus ühendab kolme sektorit - avalikku, erasektorit ja mittetulunduslikku kolmandat osapoolt. Silla motiiv on juba olemas logol, kirjablanketil on see lisaks toodud ka fototöötlusena pildiliselt.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Logotöötlus veebilehe jaoks

Siin on ka kaks näidet, kus logo on eelnevalt olemas olnud, kuid veebilahendus on harmoneeritud üldise logokujundi töötlusega veebilehe taustamustriks. Kirjastuse Tuum lehekülg on küll loodud juba mõned aastad tagasi, kuid selle taustamuster on endiselt isikupärane ning kannab organisatsiooni nimest välja kasvavat identiteeti.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Raamatukogu raamatute logoteema

Teine näide logotöötlustest on Viimsi Raamatukogu näide, mille logo oli samuti enne veebilehe loomist disainitud, kuid selle motiivi töötlesime kodulehe graafilisele taustale, mis võimaldas üldteemat võimendada ja paremini lehe kujunduses esile tuua.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Disaini tellimine

Selleks, et saaksid enda ettevõttele või organisatsioonile isikupärase disainiga veebilehe ja tunnusgraafika sõnasta enda lähteülesanne paari lausega päringu lehel, nii saame aru, mida täpsemalt vaja on ning teeme selle põhjal detailse pakkumise.

 

Edasi, klõpsa päringu lehele

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Logo kasutus, autod ja

Mitmesugusteks kasutusotstarveteks on hea kui logo valmistamise käigus on loodud standardses formaadis logo failid, mida on lihtne mitmesuguste kasutusjuhtude puhul erinevatesse keskkondadesse, tüüiliselt näiteks sotsiaalmeediakanalitesse üles laadida ning profiilide päises nähtavaks teha Siiski pole Facebook ja Instagram ainukesed kohad, kuhu logo võib vaja minna Tüüpiliselt on lisaks veebile vaja tunnusgraafikat ka mitmetes teistes kanalites, nagu sotsiaalmeedias, näiteks Facebookis, Pinterestis või Instagrammis. Siiski pole need kanalid ainukesed, mille jaoks logokujunduse eriarendusi võib vaja olla.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

www.aara.ee © 2023 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia