Tüüpiliselt on lisaks veebile vaja tunnusgraafikat ka mitmetes teistes kanalites, nagu sotsiaalmeedias, näiteks Facebookis, Pinterestis või Instagrammis. Siiski pole need kanalid ainukesed, mille jaoks logokujunduse eriarendusi võib vaja olla. Edasi, klõpsa päringu lehele Logo kasutus, autod ja kirjablanketid
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Logo kasutus, autod ja kirjablanketid » Disain aara.ee

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

Tüüpiliselt on lisaks veebile vaja tunnusgraafikat ka mitmetes teistes kanalites, nagu sotsiaalmeedias, näiteks Facebookis, Pinterestis või Instagrammis. Siiski pole need kanalid ainukesed, mille jaoks logokujunduse eriarendusi võib vaja olla.

Mitmesugusteks kasutusotstarveteks on hea kui logo valmistamise käigus on loodud standardses formaadis logo failid, mida on lihtne mitmesuguste kasutusjuhtude puhul erinevatesse keskkondadesse, tüüiliselt näiteks sotsiaalmeediakanalitesse üles laadida ning profiilide päises nähtavaks teha.

 

Siiski pole Facebook ja Instagram ainukesed kohad, kuhu logo võib vaja minna.

 

Näiteks on kliendid kandnud enda logo kleebitavalt bussikülgedele.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Samavõrd palju leiab kasutust ka kirjablanekttide kujundamine, milles on ühtses organisatsiooni stiilis loodud dokumendiformaadi jaoks päis ja jalus.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Siin veel üks näide kirjablanketist, mis illustreerib pildiliselt ühendava silla kontseptsiooni, kus sihtasutus ühendab kolme sektorit - avalikku, erasektorit ja mittetulunduslikku kolmandat osapoolt. Silla motiiv on juba olemas logol, kirjablanketil on see lisaks toodud ka fototöötlusena pildiliselt.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Logotöötlus veebilehe jaoks

Siin on ka kaks näidet, kus logo on eelnevalt olemas olnud, kuid veebilahendus on harmoneeritud üldise logokujundi töötlusega veebilehe taustamustriks. Kirjastuse Tuum lehekülg on küll loodud juba mõned aastad tagasi, kuid selle taustamuster on endiselt isikupärane ning kannab organisatsiooni nimest välja kasvavat identiteeti.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Raamatukogu raamatute logoteema

Teine näide logotöötlustest on Viimsi Raamatukogu näide, mille logo oli samuti enne veebilehe loomist disainitud, kuid selle motiivi töötlesime kodulehe graafilisele taustale, mis võimaldas üldteemat võimendada ja paremini lehe kujunduses esile tuua.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

 

Disaini tellimine

Selleks, et saaksid enda ettevõttele või organisatsioonile isikupärase disainiga veebilehe ja tunnusgraafika sõnasta enda lähteülesanne paari lausega päringu lehel, nii saame aru, mida täpsemalt vaja on ning teeme selle põhjal detailse pakkumise.

 

Edasi, klõpsa päringu lehele

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Logo kasutus, autod ja

Logo kasutus, autod ja

Mitmesugusteks kasutusotstarveteks on hea kui logo valmistamise käigus on loodud standardses formaadis logo failid, mida on lihtne mitmesuguste kasutusjuhtude puhul erinevatesse keskkondadesse, tüüiliselt näiteks sotsiaalmeediakanalitesse üles laadida ning profiilide päises nähtavaks teha Siiski pole Facebook ja Instagram ainukesed kohad, kuhu logo võib vaja minna Tüüpiliselt on lisaks veebile vaja tunnusgraafikat ka mitmetes teistes kanalites, nagu sotsiaalmeedias, näiteks Facebookis, Pinterestis või Instagrammis. Siiski pole need kanalid ainukesed, mille jaoks logokujunduse eriarendusi võib vaja olla.

Logo kasutus, autod ja kirjablanketid

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*