Veebilehe ekspertiisi tellimine Nii nagu maja ehitamisele eelneb projekti loomine, on ka veebilehe tegemise juures mõistlik oma ala ekspertidega aru pidada ja leida kõige võimalusterohkemad arendussuunad, mis lubavad efektiivseimal moel täita püstitatud eesmärgid. Targalt talitades on suuremate projektide puhul võimalik säästa märkimisväärsel määral nii aega kui raha. Kui plaanite teha suuremaid investeeringuid kodulehekülje arendamisse, siis aitab sõltumatu ekspertarvamus täpsemalt määratleda arendusvajadust, välja selgitada kõige olulisemaid tegevusi ja leida nende najal ka kõige kuluefektiivsemaid lahendusi Veebilehe ekspertiisi tellimine

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Veebilehe ekspertiisi tellimine

Nii nagu maja ehitamisele eelneb projekti loomine, on ka veebilehe tegemise juures mõistlik oma ala ekspertidega aru pidada ja leida kõige võimalusterohkemad arendussuunad, mis lubavad efektiivseimal moel täita püstitatud eesmärgid. Targalt talitades on suuremate projektide puhul võimalik säästa märkimisväärsel määral nii aega kui raha.

Kui teil on [HX:os:v] asemel plaan tellida hoopis uus kodulehekülg, siis soovitame enda visioon sõnastada "Saada päring" lehel oleva päringuvormi kaudu.  Selle struktuur on toeks, et olulised uue kodulehekülje loomisega seotud aspektid ei ununeks kirjeldamata.

 

[HX:nim:s]

Tavapäraselt hõlmab [HX:nim:v] kõige olulisemaid aspekte, mis mõjutavad kõige enam kodulehekülje leitavust, navigatsioonilahenduse kasutajasõbralikkust ja loogilisust, oluliste teemade esitatust, visuaalset mõju külastajatele ning muuhulgas ka üldmuljet ning üldist kommunikatiivset eesmärgipärasust.

 

Lisaks hetkeolukorra kirjeldamisele ja tõdemustele pöörame põhjalikku tähelepanu kodulehekülje arendamist vajavate külgede väljatoomisele ning praktiliste arendusettepanekute tegemisele. 

 

Olenevalt [HX:os:v] põhjalikkuseastmest ja seatud eesmärkidest võtab lõppraporti kirjutamine aega 7 tööpäevast kuni 3 nädalani. Kui plaanite teha suuremaid investeeringuid kodulehekülje arendamisse, siis aitab sõltumatu ekspertarvamus täpsemalt määratleda arendusvajadust, välja selgitada kõige olulisemaid tegevusi ja leida nende najal ka kõige kuluefektiivsemaid lahendusi.

Veebirakendused
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Veebilehe ekspertiisi tellimine

Kui teil on [HX:os:v] asemel plaan tellida hoopis uus kodulehekülg, siis soovitame enda visioon sõnastada " Saada päring " lehel oleva päringuvormi kaudu Selle struktuur on toeks, et olulised [VAR:orderlink]uue kodulehekülje loomisega seotud aspektid ei ununeks kirjeldamata Nii nagu maja ehitamisele eelneb projekti loomine, on ka veebilehe tegemise juures mõistlik oma ala ekspertidega aru pidada ja leida kõige võimalusterohkemad arendussuunad, mis lubavad efektiivseimal moel täita püstitatud eesmärgid. Targalt talitades on suuremate projektide puhul võimalik säästa märkimisväärsel määral nii aega kui raha.

Veebilehe ekspertiisi tellimine

www.aara.ee © 2022 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia