Pakume kodulehtede täisteenust, mis sisaldab nii nõustamist planeerimisfaasis, kõiki kodulehe disaini- ja programmeerimistöid ning veebilehe valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid. Mis on kodulehe terviklahendus?
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Mis on kodulehe terviklahendus? » Disain aara.ee

Mis on kodulehe terviklahendus?

Pakume kodulehtede täisteenust, mis sisaldab nii nõustamist planeerimisfaasis, kõiki kodulehe disaini- ja programmeerimistöid ning veebilehe valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid.

Pakume terviklikke veebilahendusi, mis sisaldab nii esmast nõustamist, vajaduste analüüsi, projekti kavandamist, visuaaldisaini, programmeerimistöid, andmebaasilahendusi, tuge serveri valikul, kodulehe seadistusi konkreetse serveri jaoks, esmaste sisustruktuuride loomist uuele kodulehele, kasutusjuhendite kirjutamist, kliendist lähtuva konkreetse sisustruktuuri jaoks edasiste soovituste andmist, kui ka valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid.

 

Pikaaegne kogemus veebirakenduste alal

Meie büroo projektijuhtidel on veebirakenduste loomise vallas kaugelt enam kui kümne aasta pikkune kogemus. Professionaalne konsultant oskab näha vajadusi ja võimalusi juba esmases planeerimisfaasis, et esitada sisulisi küsimusi ning anda sellist nõu, mida sa vähemate kogemustega tegijailt ei saaks.

 

Kvaliteetse kodulehe loomise jaoks on kindlasti oluline ära tunda, milline büroo on reaalse arendusvõimekusega, kus tehakse igapäevaselt programmeerimist ja luuakse pidevalt juurde uusi funktsionaalsusi. Kodulehtede valmistajate seas on ka selliseid firmasid, mis teevad vaid odavate valmislahenduste installatsiooni, ei paku sisulist funktsionaalsuste juurdeprogrammeerimist ega osuta hiljem, peale kodulehe valmimist ei reaalset kasutajatuge ega tehnilist garantiid.

 

Kodulehe tellid mitmeteks aastateks ja seepärast tasub sisulisele kvaliteedile kindlasti tähelepanu pöörata. Korralikum kodulehekülg, mis on hästi otsigumootorite jaoks optimeeritud, mugav toimetada ja töötab kiiresti, toob algselt tehtud investeeringu aja jooksul kindlasti tagasi. Loe siin allpool lisaks mille poolest on meie poolt pakutavad veebilehe terviklahendused eelistatud või täida kohe kodulehe terviklahenduse jaoks päringuvorm.

Loe lisaks neid artikleid
Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Mis on kodulehe terviklahendus?

Mis on kodulehe terviklahendus?

Pakume terviklikke veebilahendusi, mis sisaldab nii esmast nõustamist, vajaduste analüüsi, projekti kavandamist, visuaaldisaini, programmeerimistöid, andmebaasilahendusi, tuge serveri valikul, kodulehe seadistusi konkreetse serveri jaoks, esmaste sisustruktuuride loomist uuele kodulehele, kasutusjuhendite kirjutamist, kliendist lähtuva konkreetse sisustruktuuri jaoks edasiste soovituste andmist, kui ka valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid Pikaaegne kogemus veebirakenduste alal Meie büroo projektijuhtidel on veebirakenduste loomise vallas kaugelt enam kui kümne aasta pikkune kogemus Pakume kodulehtede täisteenust, mis sisaldab nii nõustamist planeerimisfaasis, kõiki kodulehe disaini- ja programmeerimistöid ning veebilehe valmimisjärgset kasutajatuge ja tehnilist garantiid.

Mis on kodulehe terviklahendus?

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*