Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus. Muude küsimuste meile saatmiseks on kõige eesmärgipärasem kasutada " kontakti " lehel asuvat kirjavormi Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse
Meie suurimaid veebiprojektide tellijaid
Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse » Disain aara.ee

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus.

Pole saladuseks, et veebilehtede disain on lisaks esmamulje jätmisele oluline ka külastajate kasutuskogemuse meeldivaks muutmisel. Mahedad värvid, asjakohane kontrastikasutus ja läbimõeldud aktsentide paigutus toetavad tekstide lugemist ning juhivad tähelepanu kõige olulisematele elementidele.

Ajakohane ja praktilist kasutusväärtust jälgiv veebilehtede disain kannab endas organisatsiooni identiteeti ja aitab luua erinevate lehekülgede vahelist sidusust. Sama oluline kui kasutusmugavus on ka korporatiivse omapära väljendamine ja külastajatele meeldejääva mulje jätmine.

Meie poolt loodud veebilehtede disain valmib igal üksikul juhul vastavalt tellija poolt sõnastatud lähteülesandele. See tähendab, et loome unikaalseid ja eesmärgipäraseid kodulehekülgi, mis on alati meeldivalt eristuvad ning loominguliselt isikupärased.

 

Ülevaatlikku näidiste galeriid saab vaadata leheküljel "tehtud tööd" ja sealt on võimalik saada mõningast aimu sellest, milliseid visuaallahendusi meie kunstnikud loonud on. Kui Teil on küpsemas tellimisplaan, siis lähteülesande tasakaalustatumaks kirjeldamiseks leiate ülevaatliku küsimustiku "tellimise" leheküljel. Muude küsimuste meile saatmiseks on kõige eesmärgipärasem kasutada "kontakti" lehel asuvat kirjavormi.

Mis on sulle kõige tähtsam?
Parem hallatavus, et saaksid kodulehte mugavamalt toimetada .. lähemalt
Hea optimeeritus, mis toob suurepärased tulemused otsingutes tippu .. loe veel
Koormustaluvus kiireks ja tõrgeteta tööks ka suurema külastatavusega .. edasi
Terviklik koduleht - projekteerimisest teostuseni, garantii- ja kasutajatu .. loe
Kaasaegne disain, mida saab vaadata ka nutiseadmete ekraanidel .. vaata edasi
Vajad korralikku kodulehte?
Saada lähteülesanne ja teeme.

KOGEMUSED
Aara disainibürool on veebirakenduste loomise valdkonnas 16 aasta pikkune kogemus. Teeme nii originaalkujundusi kui ka rakenduste programmeerimist.

KODULEHED
Pakume kaasaegse kujundusega kodulehekülgi, mis töötavad hästi nii tavalistes arvutites kui ka mobiilides. Uue kodulehe valmistamine.

TELLIMINE
Sirvi hinnakirja ja tutvu võimalustega
Mõjusalt hea kodulehe valmistamine
Hinnapäringut saad saata siin
Kodulehe valmistamine e-turunduseks.

KONTAKTID
www.aara.ee © Copyright 2011-2020
Aara disainibüroo OÜ, Saada päring
Helista telefonil (+372) 52 71 182,
Tööaeg on E-R 09.00-17.00

Kaasaegsete kodulehtede valmistamine ja kodulehe optimeerimine.
Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Pole saladuseks, et veebilehtede disain on lisaks esmamulje jätmisele oluline ka külastajate kasutuskogemuse meeldivaks muutmisel Mahedad värvid, asjakohane kontrastikasutus ja läbimõeldud aktsentide paigutus toetavad tekstide lugemist ning juhivad tähelepanu kõige olulisematele elementidele Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus.

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Tel 527 1182
Nimi:*
E-post:*
Sõnum:*