Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus. Muude küsimuste meile saatmiseks on kõige eesmärgipärasem kasutada " kontakti " lehel asuvat kirjavormi Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Hästi toimivad

veebilehed ja andmerakendused

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus.

Pole saladuseks, et veebilehtede disain on lisaks esmamulje jätmisele oluline ka külastajate kasutuskogemuse meeldivaks muutmisel. Mahedad värvid, asjakohane kontrastikasutus ja läbimõeldud aktsentide paigutus toetavad tekstide lugemist ning juhivad tähelepanu kõige olulisematele elementidele.

Ajakohane ja praktilist kasutusväärtust jälgiv veebilehtede disain kannab endas organisatsiooni identiteeti ja aitab luua erinevate lehekülgede vahelist sidusust. Sama oluline kui kasutusmugavus on ka korporatiivse omapära väljendamine ja külastajatele meeldejääva mulje jätmine.

Meie poolt loodud veebilehtede disain valmib igal üksikul juhul vastavalt tellija poolt sõnastatud lähteülesandele. See tähendab, et loome unikaalseid ja eesmärgipäraseid kodulehekülgi, mis on alati meeldivalt eristuvad ning loominguliselt isikupärased.

 

Ülevaatlikku näidiste galeriid saab vaadata leheküljel "tehtud tööd" ja sealt on võimalik saada mõningast aimu sellest, milliseid visuaallahendusi meie kunstnikud loonud on. Kui Teil on küpsemas tellimisplaan, siis lähteülesande tasakaalustatumaks kirjeldamiseks leiate ülevaatliku küsimustiku "tellimise" leheküljel. Muude küsimuste meile saatmiseks on kõige eesmärgipärasem kasutada "kontakti" lehel asuvat kirjavormi.

Veebirakendused2
Meie poolt loodud kodulehed on mugavad toimetada ja saavad Google käest hea kvaliteediskoori. Hea nähtavus otsingutes aitab sul edustada enda organisatsiooni tulemuslikumalt ja mõistlike püsikuludega.

Lihtsast keerukamateni
Lisaks lihtsatele lehtedele oleme loonud  tootekataloogide ja tellimissüsteemidega e-poode ning ka keerukama andmestikuga kalkulaatoreid, mis teevad dünaamiliste arvutuste tulemused veebis nähtavaks.

Saada meile päring
Veebi tellimise esimeseks sammuks on päringuvormi täitmine, milles saad enda soovitud fookust lühidalt kirjeldada. Selle põhjal küsime täpsustavaid küsimusi ja teeme sulle detailse hinnapakkumise.

Kontaktandmed
Firma nimi: Aara disainibüroo OÜ,
registreerimisnumber. 11477099
IBAN: EE967700771001668194
Klienditoe tööaeg E-R kella 09.00-17.00
Saada enda küsimus:

Veebilehe disain ja CMS

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

Pole saladuseks, et veebilehtede disain on lisaks esmamulje jätmisele oluline ka külastajate kasutuskogemuse meeldivaks muutmisel Mahedad värvid, asjakohane kontrastikasutus ja läbimõeldud aktsentide paigutus toetavad tekstide lugemist ning juhivad tähelepanu kõige olulisematele elementidele Viimase dekaadi jooksul on veebilehtede disain arenenud üha enam funktsionaalsuse ja praktilisuse suunas. Modernse disaini märksõnadeks on eelkõige loetavus, tasakaalustatus, praktilisus ja loomulikult ka kasutajasõbralikkus.

Veebilehtede disain määrab kasutusmugavuse

www.aara.ee © 2024 Aara disainibüroo OÜ » Sisu ja vormi sünergia